רב חטיבה 401 לחיילים והמפקדים: "אתם מגיעים לימי הדין מלאים זכויות כרימון" - 0404
רב חטיבה 401 לחיילים והמפקדים: דובר צה"ל

רב חטיבה 401 לחיילים והמפקדים: "אתם מגיעים לימי הדין מלאים זכויות כרימון"

רב חטיבת 401, סרן הרב אופיר ברינר פנה לחיילים והמפקדים בדברי חיזוק לקראת חגי תשרי ומברך לקראת השנה החדשה.
 
הרב אופיר בריינר: "חיילי ומפקדי חטיבה 401, עומדים אנו בסיומה של שנה, שנה מיוחדת ומאתגרת שעברה על האנושות כולה, על מדינת ישראל ועלינו בחטיבה.
שנה בה על אף הקושי של מגיפת הקורנה ודווקא מתוכו למדנו גם הרבה דברים טובים: למדנו ערבות הדדית מהי, למדנו שיעור בצניעות והסתפקות במועט, פיתחנו גמישות מחשבתית ומעשית ובעיקר למדנו שאנחנו הרבה יותר גדולים ומסוגלים ממה שחשבנו! ולמרות הקשיים והמציאות החדשה והמפתיעה שנפלה עלינו המשכנו במאמצים גדולים להתאמן כדי להיות הכי מסוגלים שאפשר להגן על מדינת ישראל ביום פקודה אם נדרש, עברנו לפעילות מבצעית להגנת גבולות מדינתנו האהובה מחרמון ועד כמעט אילת.
וכעת אנחנו עם הפנים קדימה לשנה החדשה, מחושלים ומוכנים לכל אתגר שעוד יעמוד בפנינו כאשר מטרתנו אחת: להגן על הפלא הזה שנקרא מדינת ישראל בצורה הטובה ביותר האפשרית!
 
אנחנו נמצאים כעת בימים מיוחדים הנקראים "ימים נוראים" לא נוראים במובן של איום ונורא, אלא במובן של ימים "נוראי הוד", ימים של קדושה מיוחדת, ולכן בימים אלו יש סגולה מיוחדת של היכולת לשפר את מעשינו, של חזרה בתשובה בכל התחומים, הרוחנים ההילכתיים וגם הצבאיים המשפחתיים והאישיים, כל אחד בדרכו יכול לבחור היכן להיות אדם טוב יותר, ובימים אלו תהיה לו עזרה מיוחדת משמים להצליח ולהשתפר.
ננצל ימים אלו להשתפר ולהתגדל ומתוך כך נגיע לפתחה של השנה החדשה חזקים יותר וגדולים יותר ומימלא נוכל להתגבר ביותר קלות על האתגרים שעוד נכונו לנו.
 
ועוד הערה חשובה הנובעת מהדברים שאמרנו, יתכן וחלקכם מרגיש כי בעקבות עומס הפעילות בתע"מ ואתגרי הקורונה בצבא וגם בחלק מהחגים שבהם יוצאים הביתה (כך אנחנו מקווים, ימים יגידו…), גם באזרחות, מניינים קטנים ומפוזרים, תפילות מחוץ לבתי הכנסת ועוד ועוד, ומרגישים שמגיעים לראש השנה ויום כיפור "עם הלשון בחוץ" לא מוכנים, מרגישים שעומדים בפני המלך בבגדים מלוכלכים.
אז רוצה אני להבטיח לכם שאתם כחיילים בצה"ל בכלל ועוד יותר בחטיבה לוחמת כ-401, וודאי שאתם המפקדים והחיילים בגדודים, הראשונים בקו האש והנושאים על כיתפכם את הגנת הגבולות בימים מאתגרים אלו, אתם מגיעים לימי הדין מלאים זכויות כרימון! ובזכות דאגתכם לעם ישראל ומדינת ישראל ודאי אתם נכתבים לאלתר בספר הזכויות! אשריכם!
 
מאחל לכל חיילי ומפקדי החטיבה, ולעם ישראל ולעולם כולו שנה טובה שנה בה נזכה לראות איך הקושי ששלח לנו ריבונו של עולם היה רק לטובתינו, שנת תשפ"א שנה שנשאף תמיד להיות טובים יותר. כתיבה וחתימה טובה".
 
 
אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]