מח״ט בנימין: ״שתהיה שנה ׳טובה ומתוקה׳ - עבורנו לא מדובר רק באיחולים אלא בעיקר בציווי״ - 0404
מח״ט בנימין: ״שתהיה שנה ׳טובה ומתוקה׳ – עבורנו לא מדובר רק באיחולים אלא בעיקר בציווי״ דובר צה"ל

מח״ט בנימין: ״שתהיה שנה ׳טובה ומתוקה׳ – עבורנו לא מדובר רק באיחולים אלא בעיקר בציווי״

היום (שישי) קיימה החטיבה המרחבית ״בנימין״ טקס הרמת כוסית חגיגית לכבוד ראש השנה בהר בעל-חצור המשקיף על גזרת בנימין, בהשתתפות קציני מטה החטיבה ואנשי המועצות מגזרת החטיבה.

למעמד הרמת הכוסית הגיעו אנשי החטיבה: מפקד החטיבה אלוף-משנה יהונתן שטיינברג, סגן מפקד החטיבה סגן-אלוף שמעון בן זכריה וקצינת ההגנה המרחבית רב-סרן עמית נצר. בנוסף הגיעו ראשי המועצות האזוריות: ראש מועצת בנימין מר ישראל גנץ וראש מועצת בית-אל מר שי אלון. לראשי המועצות התלוו מנכ״לי המועצות וקציני הביטחון האזוריים.

מפקד החטיבה המרחבית בנימין אלוף-משנה שטיינברג: ״אמנם נהוג לקראת השנה החדשה לאחל אחד לשני שתהיה ׳שנה טובה ומתוקה׳, אבל יש תפקידים ויש תקופות בחיים, שעבורנו לא מדובר רק באיחולים אלא בעיקר בציווי.
לנו יש אחריות שאכן כך יהיה, לכל הפחות כאן ביחס להתיישבות בגזרת בנימין, ובודאי גם לגבי הטרור שמנסה לצאת מכאן החוצה לשאר חלקי הארץ.
דווקא בימים אלו אנחנו מדגישים לעצמנו יותר מימים רגילים את גודל האחריות המוטלת על כתפנו. בנוסף לאחריות האדירה הזו, זו גם זכות מאוד גדולה.
יש לנו את הזכות להיות שותפים איתכם להמשך השגשוג וההתפתחות של המרחב וליצירת חיים טובים בגזרה היפה והייחודית הזו.
אנחנו זוכים כל השנה לשיתוף פעולה בלתי רגיל, שאיננו מובן מאליו, ועשייה משותפת ממש יד-ביד עם המועצות, ובייחוד עם אגפי הביטחון וזו הזדמנות להגיד גם להם הרבה תודה והערכה״.

ראש מועצת בנימין ישראל גנץ: "אנחנו חותמים את השנה החולפת יחד עם אנשי כוחות הבטחון וחטיבת בנימין שעושים המון למען מדינת ישראל וההתיישבות. אני מודה לידידי מפקד החטיבה ולכל חיילי החטיבה על פעילותם ומסירותם. יחד בכוחות משותפים נשמור על ההתיישבות ונקדם אותה בכל המרחבים גם בשנה הבאה לתפארת מדינת ישראל״.

ראש מועצת בית-אל שי אלון: ״הודיתי למח"ט ולחייליו על העבודה הביטחונית האינטנסיבית שבזכותה אנו יכולים לחגוג את החגים ולנהל את שגרת החיים. אנו מכירים להם טובה ענקית על כך, אוהבים אותם ומחבקים אותם – ככל שהמגבלות מאפשרות בימים אלה. אנו בבית אל מאחלים שנה טובה ובטוחה ומאמינים כי שיתוף הפעולה המוצלח יימשך ויחדיו נוכל להמשיך ולאפשר להתיישבות באזור לשגשג ולצמוח".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com