בדרך לכאוס בחסות מנדלבליט | עיריית ביתר עילית קוראת לתושבים לצאת להפגנות המוניות - 0404
בדרך לכאוס בחסות מנדלבליט |  עיריית ביתר עילית קוראת לתושבים לצאת להפגנות המוניות דוברות המשטרה

בדרך לכאוס בחסות מנדלבליט | עיריית ביתר עילית קוראת לתושבים לצאת להפגנות המוניות

בחסות האנרכיה שגורם היועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט, כשהוא מחייב לאפשר את קיום הפגנות השמאל בבלפור ובשאר חלקי הארץ למרות השתוללות נגיף הקורונה, כעת גם הציבור החרדי מתכוון למחות בהמוניו.

בעיריית ביתר עילית תקפו את פרוייקטור הקורונה וקראו לתושבי העיר להשתתף בהפגנות המוניות בבני ברק ובירושלים. בהודעה מטעם עיריית ביתר עילית נמסר כי "נוכח הזלזול בציבור שומרי התורה בארץ הקודש, והמכתב המביש של הפרוייקטור גמזו שהפיץ אנטישמיות ברחבי העולם. תושבי העיר ביתר עילית ישתתפו בהמוניהם, אנשים נשים וטף, בהפגנות המרכזיות בירושלים ובבני ברק במוצאי ר"ה".

בנוסף, ראשי ערים מהמגזר החרדי פנו היום (רביעי) לבג"ץ ודרשו שיושוו תנאי התפילה במרחב הפתוח לתנאי ההפגנות. אם הדרישות לא יענו מתכננים במקומות רבים ברחבי הארץ לצאת ל"תפילות מחאה" על מנת לעקוף את איסור התפילה במרחב הפתוח.

כמו כן, גולשים רבים ברשת מפיצים הודעה הקוראת להפר את הסגר ולטעון כי מדובר בהפגנה: "מי שנמצא בחג מחוץ לעירו ובמוצאי החג רוצה לחזור, תגידו לשוטר שאתם ומשפחתכם בדרך להפגנה בעיר שלכם".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]