יוזמת השלום | ראש העיר נשר ביקש ממנהלי בתי הספר לקיים שיעור על ההסכמים ההיסטוריים - 0404
יוזמת השלום | ראש העיר נשר ביקש ממנהלי בתי הספר לקיים שיעור על ההסכמים ההיסטוריים

יוזמת השלום | ראש העיר נשר ביקש ממנהלי בתי הספר לקיים שיעור על ההסכמים ההיסטוריים

בעקבות חתימת ההסכם ההיסטורי עם איחוד האמירויות ובחריין, ראש העיר נשר, רועי לוי, שיגר מכתב למנהלי בתי הספר בעיר בבקשה להעביר שיעור חינוכי בנושא כינון היחסים ההיסטורי והמשמעויות החשובות שלו עבור ישראל.

במכתב הדגיש ראש העיר כי מערכת החינוך בנשר מעלה על נס את נושא הסבלנות, החתירה לשלום התמידית שמאפיינת את העם היהודי ואת מדינת ישראל. התלמידים יחד עם מוריהם מקדישים זמן רב ללמידה של הסכמי שלום מכוננים בהיסטוריה הישראלית.

לוי כתב למנהלים: ״היום בשעה 19:00 בשעון ישראל, ייחתמו שני הסכמי שלום היסטוריים עם איחוד האמירויות ועם בחריין… יהיה זה נכון לעצור בימים אלו את הלמידה השוטפת בבתי הספר ולקיים שיעור על הסכם השלום ברבדיו השונים והשפעתו על מדינת ישראל״.

בסוף דבריו ביקש ראש העיר להודות לכנסת ישראל, לממשלת ישראל ולעומד בראשה על החתירה המתמדת לשלום ולהפיכת הפסוק ״לא ישא גוי אל גוי חרב ולא ילמדו עוד מלחמה״ למציאות עבור ילדי ישראל.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]