כל מה שחשוב להכיר על הליך פונדקאות באוקראינה - 0404
כל מה שחשוב להכיר על הליך פונדקאות באוקראינה FREEPIK

כל מה שחשוב להכיר על הליך פונדקאות באוקראינה

להיות הורה זאת זכות בסיסית של כל אדם. יחד עם זאת, לא מעט זוגות אשר חולמים להיות הורים, אינם מצליחים להגשים את החלום שלהם בדרך השגרתית. אותם זוגות אשר אינם מצליחים להפוך את חלומם למציאות, אינם משלימים עם אי היכולת שלהם להפוך להורים ומחפשים אלטרנטיבה אחרת. באמצעות הליך פונדקאות ניתן לסייע כיום לזוגות שאינם מצליחים להביא ילדים בצורה טבעית, לעשות זאת בדרך אחרת.

מהו הליך פונדקאות?

הליך פונדקאות הוא הליך אשר כולל מספר שלבים. בכדי לעבור הליך פונדקאות יש לעמוד בתנאי סף המשתנים בהתאם למקום שבו בוחרים לבצע את ההליך. מדובר על הליך הרלוונטי בדרך כלל לזוגות אשר מעוניינים להיעזר באם פונדקאית בכדי להביא ילד לעולם.

ישנם שני סוגים של פונדקאות: פונדקאות עם תרומת ביצית ופונדקאות ללא תרומת ביצית. פונדקאות ללא תרומת ביצית חלה במקרה שבו הפונדקאית נושאת עובר אשר נוצר בתהליך הפריה חיצוני מהזרע והביצית של בני הזוג ולכן לפונדקאית אין שום קשר גנטי לעובר.

פונדקאות הכוללת תרומת ביצית חלה במקרה שבו הביצית נתרמת לצורך ההליך מאישה אחרת. את הביצית מפרים עם הזרע של בן הזוג והפונדקאית נושאת את העובר ברחמה. גם במקרה הזה תפקידה של הפונדקאית מסתכם בלשאת את העובר ברחמה ואין לה שום קשר גנטי לעובר.

החוק בישראל איננו מאפשר לכל זוג באשר הוא לעבור הליך פונדקאות ובשל כך, לא מעט זוגות שאינם עומדים בתנאי הסף בישראל מחפשים תחליפים. פונדקאות באוקראינה מהווה כיום את האופציה הטובה ביותר עבור זוגות שאינם מצליחים להביא תינוק באופן עצמאי.

כל הסיבות לבחור דווקא בהליך פונדקאות באוקראינה

החוק האוקראיני בנושא פונדקאות מהווה את אחד מהחוקים המתקדמים ביותר בעולם בנושא. מטרתו של החוק היא להקל על ההורים המיועדים ולאפשר להם לבצע את ההליך בצורה קלה, נוחה וזולה מאוד ביחס למקומות אחרים בעולם. שיטת הפונדקאות באוקראינה היא בעלת אחוזי הצלחה גבוהים וכן, מספר נשים רבות רלוונטיות לשמש כפונדקאיות באוקראינה ולכן זמן ההמתנה לפונדקאית הוא קצר יותר.

אין ספק שמאוד מלחיץ לעבור הליך פונדקאות במדינה זרה ולא פעם, הדבר מרתיע זוגות מלבצע את ההליך ולהגשים את החלום שלהם. חשוב מאוד לדעת שכיום באמצעות ליווי של חברה מקצועית ואמינה בתחום, ניתן לעבור את הליך הפונדקאות באוקראינה בצורה הבטוחה והטובה ביותר.

מהו ההבדל בין הליך פונדקאות באוקראינה לבין הליך פונדקאות בישראל?

הליך הפונדקאות בישראל הוא הליך מייגע מאוד. על מנת לקבל אישור להליך יש לעמוד בקריטריונים רבים הנוגעים לבני הזוג. בין הפרמטרים הרלוונטיים לצורך קבלת אישור לפונדקאות בישראל הם: על בני הזוג להיות בני אותה הדת של האם הפונדקאית, עליהם להיות נשואים ועליהם לעבור ועדת אישורים ארוכה ותובענית. מדובר על הליך שדורש זמן המתנה ארוך ומייגע, כרוך בעלויות רבות וגבוהות ולעיתים נתקע בשל מחסור בפונדקאיות.

לעומת הליך פונדקאות בישראל, הליך פונדקאות באוקראינה הוא הליך שלא דורש מבני הזוג לעמוד בתנאי סף רבים. מרבית הזוגות מקבלים אישור לפונדקאות באוקראינה באופן מהיר. עלות ההליך זולה מעלותו בישראל וקיים מבחר רב של פונדקאיות באוקראינה אשר הופך את זמן ההמתנה של הזוג לפונדקאית לקצר. העיסוק עם הבירוקרטיה הנוגעת להליך פונדקאות באוקראינה היא קלה, מהירה ונוחה יותר מהעיסוק הנדרש בישראל עבור ביצוע ההליך ועל כן, פונדקאות באוקראינה היא ללא ספק כדאית יותר עבור לא מעט זוגות מישראל.

הזכות להורות – מגשימים לכם חלום

אם החלטתם לעבור הליך פונדקאות באוקראינה, כדאי שתעשו את זה עם "הזכות להורות". מדובר על חברה המסייעת ללא מעט זוגות להגשים את רצונם וחלומם להיות הורים, באמצעות ליווי איכותי בהליך פונדקאות באוקראינה.

החברה מכילה את הצוות המקצועי הטוב ביותר בתחום הליכי פונדקאות באוקראינה. בכוחה של החברה לקצר תהליכים בירוקרטים ולזרז את התהליך. כמו כן, החברה דואגת לכל האישורים הנדרשים, לכל מה שכרוך בפן המשפטי ובסופו של דבר, מעניקה ליווי ותמיכה ראויים לזוג מרגע שהחלו את התהליך ועד שהם חוזרים לביתם בישראל עם התינוק החדש שלהם.

להיות הורים זאת בהחלט זכות. ולכן, אם חושבים על הליך פונדקאות בכדי לקבל את הזכות המדוברת, כדי לבצע אותו דווקא באוקראינה.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]