הליכוד: "השמאל והתקשורת מחפשים כל תירוץ להקטין את ההישג ההיסטורי של רה"מ ואף לסכן את בריאותו" - 0404
הליכוד: יונתן סינדל, פלאש 90

הליכוד: "השמאל והתקשורת מחפשים כל תירוץ להקטין את ההישג ההיסטורי של רה"מ ואף לסכן את בריאותו"

ממפלגת הליכוד נמסר הערב (חמישי) בתגובה לפרסום לפיו רה"מ בנימין נתניהו, יטוס בתחילת השבוע הבא לארה"ב במטוס פרטי (בנפרד מהמשלחת הישראלית), לטקס חתימת הסכם השלום עם איחוד האמירויות: "השמאל והתקשורת מחפשים כל תירוץ להקטין את ההישג ההיסטורי של ראש הממשלה נתניהו ואף לסכן את בריאותו רק בגלל שהם לא מוכנים לסבול שהוא הביא ״שלום תמורת שלום״ ולא ״שלום תמורת שטחים״.

ראש הממשלה נתניהו ימריא לפגישה עם נשיא ארה"ב ולהסכם שלום היסטורי שיביא למדינת ישראל רווחים מדיניים וכלכליים אדירים. מפאת החשש שראש הממשלה ידבק בקורונה בטיסה בה יהיו למעלה מ-70 איש, הנחו הגורמים המקצועיים שרה"מ יטוס במטוס נפרד שמדינת ישראל נוהגת להשתמש בו מעת לעת.

העלות הכוללת של טיסת שני המטוסים לוושינגטון היא 50% פחות מעלות הטיסה הקודמת לוושינגטון במטוס אחד. השמאל והתקשורת ימשיכו להתעסק בשטויות בזמן שראש הממשלה ימשיך להביא הישגים אדירים לישראל ולעשות היסטוריה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]