בהמשך לפרסום ב-0404 על המאבק של מיכל שיר: 12 היישובים באיו״ש יחוברו לחשמל - 0404
בהמשך לפרסום ב-0404 על המאבק של מיכל שיר: 12 היישובים באיו״ש יחוברו לחשמל דוברות הכנסת

בהמשך לפרסום ב-0404 על המאבק של מיכל שיר: 12 היישובים באיו״ש יחוברו לחשמל

דיון סוער התעורר במליאה בעקבות שאילתא של חה״כ מיכל שיר (הליכוד), שביקשה לברר כיצד מתקדם חיבור 12 ישובים צעירים ביהודה ושומרון, לחשמל ולמים.

ח"כ שיר הגישה את השאילתא כשהיא מסתמכת על הנחיה כתובה של מ"מ מנכ"ל משרד רוה"מ מלפני חצי שנה, לחבר 12 יישובים לחשמל ולמים. ח"כ שיר ביקשה לוחות זמנים ברורים לביצוע החיבור, כדי לוודא שהמענה ינתן לפני החורף המתקרב.

בסופו של הדיון, הישג נרשם לחה״כ שיר. היישובים עשהאל, אביגיל וחוות יאיר יחוברו לחשמל בחודשים הקרובים, וחיבור יישובים נוספים יבחן בחיוב ובעבודה אינטנסיבית, כאשר השר במשרד הביטחון, ח״כ מיכאל ביטון (כחול לבן), הזמין את ח״כ שיר לפגישת עבודה בנושא זה.

חה״כ מיכל שיר: ״אני רואה בהסדרת היישובים יעד לאומי ראשון במעלה, שכן מדובר ביישובים חלוציים שבהם גרים תושבים שווי זכויות, כמו בכל מקום במדינת ישראל. הממשלה בראשות הליכוד לא תאפשר לראותם כבנים חורגים ובתושביהם סוג ג׳ וד׳. צריך להוקיע את קוד השמאל הקיצוני של טליה ששון או השותף שלה במליאה ניצן הורוביץ׳. אני נענית בשמחה להזמנה של השר מיכאל ביטון להפגש, אני רואה זאת כמשימה אישית כחברת כנסת ואפעל בשיתוף עם גורמי ההתיישבות, עד שנוודא שאין ישוב אחד שנשאר מאחור״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]