ארגון ליב"ה יוצא למלחמה בפוסט מודרנה ובטשטוש הזהות היהודית בישראל - 0404
ארגון ליב

ארגון ליב"ה יוצא למלחמה בפוסט מודרנה ובטשטוש הזהות היהודית בישראל

ערכות למחנכים, מילון מושגים שיעשה סדר במושגים שהתרבות הפוסטמודרנית מבקשת לשנות, מערכי שיעורים וקמפיין הסברה – כך בכוונת ארגון ליב"ה לעצור את טשטוש הזהות היהודית במדינת ישראל. בארגון יצאו בימים האחרונים בקמפיין מימון המונים, וזאת לדברי הארגון בכדי "להקים גוף שייתן מענה ויעמוד מול שטף ערכי הפוסט-מודרניזם שמוחדרים לשיח בחסות מימון וקרנות זרות, כמו גם הקרן החדשה לישראל והאיחוד האירופי".

אנשי הארגון אומרים כי הערכים הזרים באים לידי ביטוי במערכות רבות בישראל ומהווים עולם משובש ומעוות ומנוגד לערכי היהדות, הלאומיות והאנושיות. בדף הקמפיין המשילו את התופעה למגפת הקורונה: "כמו הקורונה – בשקט ובעקביות מחלחלת תרבות הפוסט מודרנה למערכות החינוך במדינת ישראל ומאיימת לטשטש את הזהות".

ארגון ליב"ה: "בימים אלו פונה הארגון לכל מי שערכי היהדות, הלאומיות והאנושיות חשובים לו להצטרף למימון המונים ולסייע בהקמת אגף חדש שמטרתו לעמוד כנגד השטף ולשמור על הקניית ערכים אלו לציבור בישראל ובייחוד לדור הצעיר. אי"ל – אנושיות, יהדות, לאומיות – כך בכוונת הארגןן לקרוא לאגף ההסברה החדש. הפרוייקט הראשון שבכוונת הארגון לקדם הוא חלוקת "ערכות מגן" למחנכים, במסגרתם יינתנו כלים למחנכים ומורים להתמודדות עם 'שטיפת המוח' לדבריהם, באמצעות השתלמויות, הפצת מערכי שיעור וחומרי הסברה.

אנו עדים לתקופה שבה שטף גדול של ערכים זרים שיובאו הנה במימון קרנות, שמטרתם טשטוש הלאומיות, טשטוש הזהות היהודית ופגיעה בערכי המשפחה הבריאים", נמסר מהארגון. "ניתן לראות את המגמה הזו בתקשורת – בפרסומות המציגות משפחות של להט"בים, במערכת המשפט – בפסיקות מקוממות הנשענות על עולם ערכים מעוות, בחקיקה אנטי יהודית, בתוכניות לימוד שונות במערכת החינוך של ילדינו ואף באנשי ציבור שונים כדוגמת נשיא המדינה ריבלין, שדיבר לא פעם כנגד קריאות למניעת התבוללות ומוסיף מעל כל במה לדבר על מושג "ארבעת השבטים" בניסיון מכוון לטשטש את הזהות היהודית מול הגויים. נראה שכולם מיישרים קו עם עולם ערכים מעוות זה ואינם עומדים כנגד זה.

המטרה היא לחזור לשפת מושגים אמיתית ונכונה, של זהות יהודית ולאומית, של אנושיות וערכי משפחה בריאים. חזרה לטבענו האמיתי, בעמידה איתנה כנגד ערכים זרים שיובאו לעמנו ולארצנו מבחוץ".

לתרומה לקמפיין לחצו כאן.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]