חכ"ל שולי מועלם הצטרפה לליכוד: "זה הבית הטבעי של הציונות הדתית" - 0404
חכ

חכ"ל שולי מועלם הצטרפה לליכוד: "זה הבית הטבעי של הציונות הדתית"

חברת הכנסת לשעבר שולי מועלם נפגשה הבוקר (רביעי) עם ראש הממשלה בנימין נתניהו, וחתמה על טופס התפקדות למפלגה עם מנכ״ל הליכוד, צורי סיסו.

ראש הממשלה נתניהו: ״אני שמח מאוד ששולי מועלם, חברת הכנסת לשעבר ואחת מהפעילות החשובות של הציונות הדתית, מצטרפת באופן טבעי לליכוד. הליכוד זה הבית של הציונות הדתית, זה הבית של נאמני ארץ ישראל וזה הבית שלך״.

חכ״ל שולי מועלם: ״אני מודה לראש הממשלה נתניהו. הליכוד הוא הבית הטבעי של הציונות הדתית, של אנשי הימין האידיאולוגי. אני מרגישה שבימים האלה, שעם ישראל מודאג מבחינה בריאותית וכלכלית, יש עוד כל כך הרבה עבודה לתקן עולם ולהביא את מדינת ישראל למקום שלה – ואני מרגישה שהמקום לעשות את זה, זה בליכוד״.

יו״ר פורום ציון וירושלים, עו״ד אביחי בוארון, בירך את מועלם על החלטתה: ״אנו מקבלים בברכה את חכ״ל שולי מועלם שמצטרפת היום לליכוד מתוך אחריות לעם ישראל ומדינת ישראל. מועלם עשתה שיקול דעת נכון. כדי להיות חלק מההנהגה הישראלית ולשנות את המדיניות הישראלית בשלל תחומים חייבים להיות חלק ממפלגת השלטון ומתנועת הליכוד.

דווקא היום, לאחר שצרפנו עוד יותר מ-500 חברים חדשים לליכוד ולפורום ציון וירושלים אני פונה לעוד חברים בציונות הדתית ובכלל – חשוב מאוד שעוד ועוד אנשים ערכיים יצטרפו אלינו לעשות את המעשה של שולי ויתפקדו. שולי ברוכה הבאה ובהצלחה״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]