פרקליטי רה"מ: "רשויות האכיפה ערכו והשמיטו במכוון חלקים מהותיים בתמלול אור אלוביץ', כדי להסתיר תרגיל החקירה הפלילי" - 0404
פרקליטי רה יח''צ

פרקליטי רה"מ: "רשויות האכיפה ערכו והשמיטו במכוון חלקים מהותיים בתמלול אור אלוביץ', כדי להסתיר תרגיל החקירה הפלילי"

פרקליטי ראש הממשלה התייחסו הערב (שלישי) לתשובת הפרקליטות לעניין סילוף תמלילי החקירה של אור אלוביץ׳, ממנה עלה כי הפרקליטות מודה כי לא הועברו תמלילים מדוייקים של חקירת אור אלוביץ' לפרקליטי ראש הממשלה.

פרקליטי ראש הממשלה: "כפי שכבר נחשף, רשויות האכיפה ערכו והשמיטו במכוון חלקים מהותיים בתמלול חקירתו של אור אלוביץ׳, כדי להסתיר את תרגיל החקירה הפלילי שבוצע, במטרה להפוך את שאול אלוביץ לעד מדינה כדי שישקר ויפליל את ראש הממשלה נתניהו.

עכשיו מתברר שגם הפרקליטות ידעה שהתמליל של אור אלוביץ׳ מסולף.

תמוה שרק עכשיו התביעה ״נזכרה״ להודיע שהתמלילים אינם נאמנים למקור, תוך שהיא מסרבת למסור לצוותי ההגנה את התיקונים שביצעה בתירוץ ״שאין עליה חובה לעשות כן״. ליקוי מאורות של ממש.

בניסיון פסול להסתיר את האמת, החליטה הפרקליטות לכנות את התמליל האמיתי והמלא- ״חומר פנימי״. כך היא ניסתה להמשיך ולהסתיר אותו מפרקליטי ההגנה.

ככל שנחשפים לחומרי החקירה מתברר שזה רק קצה הקרחון, ושבתיקי ראש הממשלה בוצעה כמות בלתי נתפשת של פעולות חקירה פסולות- הכל כדי לפגוע בראש הממשלה נתניהו בכל מחיר".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com