הפרקליטות טוענת: כל המידע שיש בתיקי נתניהו - בידי הסנגורים - 0404
הפרקליטות טוענת: כל המידע שיש בתיקי נתניהו – בידי הסנגורים אוליבייה פיטוסי, פלאש 90

הפרקליטות טוענת: כל המידע שיש בתיקי נתניהו – בידי הסנגורים

הפרקליטות הגישה היום (שלישי) את עמדתה לבית המשפט המחוזי בירושלים בעניין תיקי ראש הממשלה בנימין נתניהו. מדובר בתשובה לטענות באי כוחם של שאול ואיריס אלוביץ', עו"ד זק חן ומיכל רוזן-עוזר, שטענו לפערים בתמלול הפגישה בין בנם אור לחוקרת המשטרה.

לטענת הפרקליטות, אין בידם כל מידע נוסף בתיקים, וכל המידע שיש בידי הפרקליטות – הוא גם בידי הסנגורים. בנוסף, טוענת הפרקליטות כי אין לה תמליל מתוקן לחקירה בה קיים ניסיון התערבות בייצוגו של שאול אלוביץ' בכדי להפוך אותו לעד מדינה נגד נתניהו. 

בתגובת הפרקליטות נכתב: "המאשימה עמדה בכל חובותיה על פי דין בכל הנוגע לתיעוד החקירות, תמלולן והעברת חומרים לידי הנאשמים, ואין כל בסיס משפטי לבקשתם הגורפת והכוללנית של הנאשמים להורות למאשימה לתמלל מחדש את כלל החקירות בתיק. 

המאשימה תחזור ותבהיר, כי, כמו בעבר, דלתה פתוחה בפני ב"כ הנאשמים והם יוכלו לפנות אליה בבקשות סיוע בנוגע להתמצאות בחומרים ואיתורם. לאור כל האמור, המאשימה סבורה כי אין כל יסוד לבקשת נאשמים ולכן דינה של זו להידחות".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com