הלוחש למתווכים: המאמן האישי שהזניק עשרות סוכני נדל"ן להצלחה מציע כעת ליווי אישי וקבוצתי - 0404
הלוחש למתווכים: המאמן האישי שהזניק עשרות סוכני נדל ארמון שיווק נדל"ן

הלוחש למתווכים: המאמן האישי שהזניק עשרות סוכני נדל"ן להצלחה מציע כעת ליווי אישי וקבוצתי

תחום הנדל"ן  טומן בחובו פוטנציאל עצום לרווחים כספיים. אם כך, כיצד מעל 90% מהמתווכים בישראל חיים היום על הקצה? שי דרזי, מומחה להקמה משרדי תיווך והשבחתם, מדבר על שתי הטעויות הנפוצות הבולמות את הצלחת סוכני הנדל"ן.

שי דרזי (36, נשוי פלוס שתי נסיכות), מומחה להקמת משרדי תיווך, שהיה חלק מצוות ההכשרה של רשת נדל"ן גדולה, מאמן ומלווה באופן אישי מתווכים חדשים וותיקים להצלחה.

אם אתם עוסקים כיום בתחום התיווך או שוקלים להכנס אליו, אתם חייבים לקרוא מה יש לו להגיד.

 "עוד לפני עידן הקורונה" מספר דרזי , "מתווכים רבים גילו כי הם מפרסמים עשרות נכסים בבלעדיות, משקיעים זמן רב, מאמץ כביר  ולעיתים גם מוציאים סכומי עתק, אך בפועל לא נסגרות עסקאות. מספר חודשים לאחר תום הבלעדיות מתווך אחר קוצר את ההצלחה, וזוכה לעמלת המכירה. המתווך שסיפר לכל העיר על הנכס, לעומת זאת, לא סוגר את החודש".

מהן הטעויות שהמתווכים הללו עושים?

 "אחרי שנים רבות בתחום הנדל"ן למדתי כי לא מעט עסקאות אינן מתאימות לטיפול בבלעדיות ממגוון סיבות: או שהמוכר עדיין לא בשל בפועל לבצע את העסקה או אינו בשל מספיק למכור בסיועו של מתווך. לפעמים מדובר בזוג שבו אחד הצדדים מעוניין לשדרג את דירת המגורים או לעבור לשכונה טובה יותר, הם פונים למתווך, אך בפועל בן הזוג השני אינו מעוניין באמת למכור.

סיטואציה כזו יכולה לגזול חודשים רבים מהמתווך שמשקיע שעות רבות בהצגת הנכס ומפרסם, אך בפועל לא היה לו סיכוי למכור. מלבד סיטואציה זו קיימים כמובן מקרים נוספים העשויים להוביל לביטול זמן והשקעת משאבים עצומה מטעם המתווך, ללא סגירת העסקה".

"טעות נוספת שאני נתקל בה היא חוסר יכולת לגייס לצוות את המתווכים המתאימים או להשקיע את הזמן בהכשרה שלהם" מרחיב דרזי. "מנהלים רבים של משרדי תיווך מעוניינים להתרחב ולאפשר למשרד להכפיל או לשלש את כמות המכירות עם סוכנים נוספים. אך, כאשר מכשירים את הסוכנים החדשים הדבר גוזל זמן רב ואנרגיה עצומה. מנהלי משרדים רבים מגלים כי בסוף תהליך הגיוס הכנסותיהם ירדו באופן משמעותי בהשוואה לימים עברו,  בהם עבדו לבדם".

כיום, דרזי פתח תוכנית אימון אינטנסיבית למתווכי נדל"ן, המאפשרת למתווכים ומנהלי משרדי תיווך ללמוד את כל הטעויות הנפוצות ולהתחיל להתמקד בפעולות המסייעות להכניס כסף למשרד ומאפשרות להגדיל את ההכנסות.

שינוי מנטלי מוביל להצלחה

 "אחד מהכלים העוצמתיים שמקבלים המתווכים בתוכנית הוא הסטייט אוף מיינד, השינוי המנטלי, ממתווך בינוני או לא מצליח למתווך תותח שמוכר כל חודש. כאשר חווים רצף של כשלונות, מגיעים לפגישות הבאות ללא אנרגיה. יש מתווכים שמסתפקים גם בחצי אחוז עמלה או מוכנים לעבוד ללא עמלה מהמוכר, רק כדי לקבל את הנכס בבלעדיות. בפועל, מתווך שמצליח נשאר מלא אנרגיות ועובר לחוות רצף של הצלחות. אני מאתר את החסמים האישיים של כל מתווך ועוזר להתגבר עליהם, בתהליך דומה לתהליך שאני עברתי עם השנים".

במהלך התוכנית המתווכים עוברים סימולציות, לומדים כיצד לדבר עם המוכר ועם הקונים הפוטנציאליים וכיצד לזהות את הנכסים הנכונים ששווה להשקיע בהם את עלויות הפרסום והשיווק.

דרזי פיתח נוסחה מתמטית המאפשרת לחזות את העתיד של הנכס, ולדעת איזה נכס כדאי לגייס בבלעדיות ואיזה נכס לא מומלץ לגייס בבלעדיות. באמצעות נוסחה זו כל מתווך יכול להגיע ליחס סגירות גבוה משמעותית מבעבר. 

בתוך 20 שעות בלבד, כל מתווך מקבל את הטכניקות שלא לומדים במהלך שום קורס תיווך, ומיישם אותן כבר במהלך תקופת הליווי וקוצר את הפירות באופן מיידי.

משרד התיווך גדל? הסוכנים החדשים יקבלו ליווי מקצועי להצלחה מהיום הראשון

 תוכנית ליווי נוספת מיועדת לבעלי משרד תיווך קיים המעוניינים להתחיל להכשיר את הסוכנים החדשים שלהם. חלק מהמתווכים שלוו על ידי דרזי נמצאים היום בסיטואציה הזו: "הם מגדילים את המשרד וזקוקים לעזרה בהכשרת הצוות החדש. בלי שמנהל המשרד יצטרך להשקיע משאבי זמן יקרים. כל מנהל משרד תיווך עצמאי יכול לקבל צוות שמוכן לצאת ולכבוש את שוק הדיור באזור שלו. המתווכים יוצאים מלאים מוטיבציה, רעבים להצליח, ממוקדים ויותר מכל – יודעים לעבוד נכון כבר מהיום הראשון".

רוצים להזניק את משרד התיווך שלכם ולהגדיל את ההכנסות? פנו לשי דרזי בטל':

052-6768130 או השאירו פרטים בטופס הזה

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]