החל מחצות: תאילנד, איחוד האמירויות ומדינות נוספות יוגדרו כ"ירוקות" - 0404
החל מחצות: תאילנד, איחוד האמירויות ומדינות נוספות יוגדרו כ 0404

החל מחצות: תאילנד, איחוד האמירויות ומדינות נוספות יוגדרו כ"ירוקות"

החל מחצות יתווספו מדינות ירוקות חדשות לרשימת משרד הבריאות, בהן איחוד האמירויות, תאילנד, אוסטרליה, אורוגוואי, טייוואן, נורבגיה, סינגפור, אירלנד ופורטוגל. 

מדינות אלה יצטרפו לרשימה שאושרה לפני כשבועיים ובה נמצאות אוסטריה, איטליה, אסטוניה, בולגריה בריטניה, גאורגיה, גרמניה, דנמרק, הונג קונג, הונגריה, יוון, ירדן, לטביה, ליטא, ניו זילנד, סלובניה, פינלנד, קנדה, קפריסין, קרואטיה ורואנדה; שהשבים מהן לא יידרשו בבידוד בית.

יש לציין כי כל הנוסעים מישראל ואליה, יחויבו למלא הצהרת בריאות מקוונת, טרם כניסתם לטרמינל בישראל או טרם עלייתם לטיסה במדינת המוצא, באתר האינטרנט של משרד הבריאות.

על הנוסעים לוודא את דרישות מדינת היעד, לרבות מדיניות הכנסת נוסעים מישראל ודרישת הבדיקות, המשתנות בין מדינה למדינה לאור מגפת הקורונה. הנוסעים מתבקשים לעטות מסכה ולשמור על כללי הריחוק החברתי גם במדינות היעד. למען הסר ספק, נוסעים הנכנסים ממדינות שאינן ירוקות מחויבים לשהות ב-14 ימי בידוד. אין חובת בדיקה לשבים ממדינות ירוקות או שאינן ירוקות.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]