כ"ץ על התפטרות מרידור: "פעל באופן בוטה ופומבי נגד מדיניות הממשלה" - 0404
כ פלאש 90

כ"ץ על התפטרות מרידור: "פעל באופן בוטה ופומבי נגד מדיניות הממשלה"

שר האוצר, ישראל כ"ץ, הגיב לפני זמן קצר (ראשון) להתפטרותו של הממונה על התקציבים במשרד האוצר, שאול מרידור.

כ"ץ מסר: "מאז כניסתי לתפקיד הענקתי גיבוי רחב לצוות המקצועי באוצר ובכללו לשאול מרידור, כפי שעשיתי בכל תפקידי בעבר. לצערי לאחרונה מתוך שיקולים פוליטיים צרים החל מרידור לפעול באופן בוטה וגם פומבי נגד מדיניות הממשלה ונגד המדיניות שהובלתי במשרד האוצר, ולכן פרישתו מתפקיד ראש אגף התקציבים היא מהלך נכון ומתבקש.

בכוונתי להביא בהקדם מחליף ראוי ומקצועי לתפקיד שיסייע לי ולממשלה בקידום המדיניות הכלכלית בתקופה מאתגרת זו".

שרת התחבורה והבטיחות בדרכים, מירי רגב, הגיבה גם היא: "הגיע זמן משילות. עלינו לעמוד איתנים מול הניסיון של פקידים לקבוע את המדיניות במקום ליישם אותה. נבחרנו כדי למשול ולקדם מדיניות – עם מלוא הסמכות והאחריות. פקיד בכיר ככל שיהיה, שאינו מוכן להתיישר לפי הכלל הזה – טוב שיתפטר".

חה"כ ד"ר שלמה קרעי הוסיף: "אני מברך את שאול מרידור על התפטרותו. אין זה ראוי שפקיד, בכיר ככל שיהיה, יפעל נגד מדיניות השר ויחזיק בתפקידו כבן ערובה. אני תקווה שעוד כמה ילכו בעקבותיו.

ההתפטרות תאפשר לרה"מ ולשר לתפקד ביתר קלות ולהוציא לפועל את מדיניותם. אני מחזק את ידי שר האוצר מול המתקפות הפומביות נגדו".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]