קלנר: "האם בג"ץ יחשוש ל"זכויות" משפחת הרוצח של הרב אוחיון ז"ל?" - 0404
קלנר: עדינה ולמן, דוברות הכנסת

קלנר: "האם בג"ץ יחשוש ל"זכויות" משפחת הרוצח של הרב אוחיון ז"ל?"

חבר הכנסת אריאל קלנר הגיע היום (ראשון) לניחום האבלים של הרב שי אוחיון הי"ד, ובסיומו כתב פוסט בחשבון הפייסבוק שלו תחת הכותרת "זמן לחשבון נפש".

בפוסט כתב ח"כ קלנר: "אני יוצא ומתפעל מהעוצמה. כמה עוצמה! בנו בן ה-10 יושב לידי ואומר דברי תורה. כל כולו תורה. האלמנה מבקשת שנילחם באויב הרצחני, שנפסיק לרחם על אכזרים ולהתאכזר לרחמנים, שנגבה את חיילי צה"ל.

והלב נשבר. חודש הרחמים והסליחות. האם כשמשפחת המפלצת שרצחה את הרב שי אוחיון הי"ד תעתור לבג"ץ, ירחמו השופטים על המשפחה הבאה שעומדת להיהרס או ששוב יבדקו ויחששו ל"זכויות" בני משפחת המפלצת? האם יגלו אמפטיה לבני עמם או ששוב יפנו עורף?

האם אני וחבריי בכנסת נחזור לעניינינו כאילו דבר לא קרה? צריך חשבון נפש. בסוף ננצח. בסוף הרוח של הרב שי אוחיון הי"ד תנצח, רוח האמונה היהודית תנצח. תנצח את האויב מחוץ. תנצח את המוסר המעוות מבית.

אבל אני, מה עשיתי היום כדי לחזק את הרוח היהודית? מה עשיתי היום כדי לתקן את המוסר המעוות? מה אעשה מחר כדי להצליח היכן שנכשלתי אתמול? זמן לחשבון נפש".

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]