גנץ הודיע: נערכים לקלוט את השבים מאומן במלוניות - 0404
גנץ הודיע: נערכים לקלוט את השבים מאומן במלוניות חורחה נובמינסקי, לע"מ

גנץ הודיע: נערכים לקלוט את השבים מאומן במלוניות

שר הביטחון בני גנץ נפגש הבוקר (ראשון) עם ראש "מגן ישראל", פרופ' רוני גמזו, לקראת קבינט הקורונה שייערך הערב. גנץ אמר לגמזו, כי ינחה את כל שרי כחול לבן לתמוך במודל הרמזור שגובש על ידו ביחד עם מערכת הביטחון.

בנוגע לסוגיית אומן, אמר שר הביטחון: "משרד הביטחון ייערך לתת מענה לחוזרים מאומן באמצעות מלוניות ובאמצעים נוספים, בהתאם למתווה שיוסכם בין הפרויקטור לצוות השרים. זאת על מנת להקטין את פוטנציאל ההדבקה.

השניים דנו גם בכניסתה השבוע של מפקדת הקורונה לשלב הפעולה הראשון של החקירות האפידמיולוגיות, בהרחבת המעורבות בערים האדומות והכתומות ובנושא דחיית פתיחת שנת הלימודים בערים האדומות והמגבלות הנדרשות".

גנץ הוסיף בסיום הפגישה: "מערכת הביטחון כולה תמשיך להנגיש את מירב המשאבים לפרופ' גמזו וצוותו על מנת לחזק את המלחמה בקורונה תוך שימת דגש על צרכיה היחודיים של כל אוכלוסייה. גמזו ימשיך לקבל את כל המשאבים הארגוניים והפוליטיים הנדרשים למילוי תפקידו".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]