המשטרה בשירות השמאל: מאפשרת תהלוכה בלתי חוקית, מפיצה סרטון נגד רה״מ ועוצרת את הרכבת הקלה | צפו - 0404
צילום: משטרת ישראל

המשטרה בשירות השמאל: מאפשרת תהלוכה בלתי חוקית, מפיצה סרטון נגד רה״מ ועוצרת את הרכבת הקלה | צפו

כך נראית משטרת ישראל ולא בפעם הראשונה. את כל הפגנות השמאל האנרכיסטי המשטרה דואגת לפמפם לעם ישראל. פעם אחר פעם היא מפרסמת סרטונים מההכנות להפגנות השמאל, במהלכן ואף בסיומן.

משטרת ישראל עושה זאת בכל הפגנות השמאל: בתל אביב, בירושלים ובעבר בכיכר גורן בפתח תקווה. היא מקפידה תמיד לעטוף את הודעותיה בדאגה לשלום המפגינים, אלא שהיא בעצמה מדבררת ועושה יחסי ציבור להפגנות הבלתי חוקיות. פשוט בלתי נתפס.

הערב, שחררה המשטרה עוד סרטון הזוי והודעה הזויה בצידו: היא סיפרה לתקשורת כי למרות שהתהלוכה לא חוקית ולא תואמה עימה, היא איפשרה את התהלוכה (הפרעה לציבור המשתמשים בדרך) ואף גרמה לעצירת תנועת הרכבת הקלה בירושלים. כל הפעילות הזאת מאחר וכמה אנרכיסיטים החליטו לצעוד בניגוד לחוק על כבישי העיר ירושלים. בסרטון שצילמה המשטרה היא מציגה את הצועדים עם צוללת ועליה הכיתוב ״שקרן״ כנגד ראש הממשלה ועוד שלטים נוספים של קריים מינסטר נגד ראש ממשלת ישראל ובנוסף מפגין עם אצבע משולשת. נטו יחסי ציבור.

בהודעתה לתקשורת כתבה המשטרה: ״היערכות המשטרה למחאות בירושלים. משטרת ישראל איפשרה את קיומה של הצעדה אף שלא התקיים תאום כנדרש עימה. בהתאם להערכת מצב שנערכה ביום חמישי נערכה המשטרה עם חסימות לאורך ציר הצעדה כדי לשמור על בטחון הצועדים. תנועת הרכבת הקלה נעצרה עם התקדמות הצעידה על תוואי הרכבת הקלה. המשטרה קוראת למפגינים לשמור על הסדר ולהישמע להוראות השוטרים. מצ״ב סרטון לשימושכם. קרדיט: דוברות המשטרה״.

קצת מצחיק לקרוא את הודעת המשטרה הקוראת למפגינים לשמור על… הוראות השוטרים, משפט אחרי שכתבה שהם מפגינים בניגוד לחוק וללא תיאום כנדרש.

מעולם, המשטרה לא פרסמה סרטון ממחאות והפגנות תמיכה של הימין. שתי הפגנות ימין גדולות היו רק לאחרונה בירושלים, אך משם לא ראיתם אפילו רבע תמונה ממשטרת ישראל.

במשטרת ישראל יכולים לספר לכם עד מחר שזה לא מכוון, אך כמות המקרים וכולם רק לכיוון אחד מעידים היטב על המגמה: המשטרה בשירות השמאל. (הסרטון והתמונה צולמו הערב ע״י דוברות משטרת ישראל).

משטרת ישראל

דוברות המשטרה

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]