צעירי הליכוד במסר חד וברור לנבחרי הציבור: רפורמה במערכת המשפט, ועכשיו! - 0404
צעירי הליכוד במסר חד וברור לנבחרי הציבור: רפורמה במערכת המשפט, ועכשיו! שלמה מור, 0404

צעירי הליכוד במסר חד וברור לנבחרי הציבור: רפורמה במערכת המשפט, ועכשיו!

"צעירי הליכוד" קראו הבוקר (שישי) לחברי הכנסת בימין לפעול לקידום רפורמה במערכת המשפט, לאור החלטת בג"ץ בעניין הריסת הבתים במצפה כרמים.

מ"צעירי הליכוד" נמסר: "אנו מבינים כי מבחינת שופטי בג"ץ ביתו של מחבל חשוב יותר מביתו של מתיישב. זוהי התהום העמוקה והמכוערת אליהם הגיעו שופטי בג"ץ בשנאתם הקיצונית למתיישבים.

הגיע הזמן שהימין יתאחד לגוש אחד כנגד הרמיסה הבוטה של בג"ץ בהחלטות נבחרי הציבור. יש לזכור כי העם הוא הריבון ולא חמישה עשר שופטים!

העברת פסקת ההתגברות תעזור להחזיר את האיזון בין הרשויות ותוביל את המדינה למקום טוב ודמוקרטי יותר. צעירי הליכוד קוראים לכל חברי הכנסת של הליכוד להצביע תמיד בעד הצעה זו, למען עתיד מדינת ישראל. אנו לא נוותר יותר ולא נתפשר, העיניים שלנו פקוחות ונתמוך תמיכה בלתי מסויגת בכל ח"כ שיצביע בעד פסקת ההתגברות.

בימים הקרובים נודיע על המשך המאבק וצעדים נוספים. שבת שלום לכל עם ישראל, ובעת הזאת בייחוד לתושבי מצפה כרמים. דעו לכם שאנחנו אתכם, לא נפקיר אתכם בשום שלב. נעשה הכל כדי לעצור את מהלך ההריסה האכזרי והנורא הזה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]