צעירי הליכוד: "הדוקטורט של המרצה לא שווה דבר, אם הסיקה שבוחרי הליכוד לא רציונאליים" - 0404
צעירי הליכוד: ערוץ 20

צעירי הליכוד: "הדוקטורט של המרצה לא שווה דבר, אם הסיקה שבוחרי הליכוד לא רציונאליים"

"צעירי הליכוד" שיגרו הבוקר (שלישי) מכתב לנשיא ומייסד המרכז הבינתחומי בהרצליה, פרופ' אוריאל רייכמן, בעניין דבריה של המרצה ד"ר לירז מרגלית, על תומכי ראש הממשלה בנימין נתניהו. בתנועה דורשים תגובה לפרשנותה הבוטה של מרגלית, לפיה התומכים "סובלים מחסכים פסיכולוגיים", ו"לחוצים ומתנהלים כמו בכת".

בתגובה לטענת מרגלית כי "אין לנסות לחפש שיקולים רציונאליים בקרב תומכי נתניהו", הודיעו חברי התנועה: "שיגרנו מכתב ברגע זה לנשיא המכללה, פרופ' אוריאל רייכמן, במטרה לקבל הבהרה לדבריה של מרגלית. אין מקום באקדמיה לאמירות מסוג זה".

במכתבם כתבו: "מוטב לגברת "דוקטור" מרגלית להסביר לציבור היכן רכשה את השכלתה. אם הדוקטורט שלה הביא אותה למסקנה שלבוחרי הליכוד אין שיקולים רציונאליים, כנראה שהדוקטורט שלה לא שווה דבר. 

נגמרו הימים בהם האליטות מנסות להשפיל ולבזות את מחנה הימין. לא הייתה פריחה כלכלית ובטחונית לישראל כמו בעשור של בנימין נתניהו. יש אלפי סיבות מדוע לתמוך בו, אין שום סיבה "רציונאלית" לזלזל בו".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]