צייץ ומחק | ח"כ יאיר גולן: "שאקוניס יוציא את ראשו מישבנו של נתניהו" - 0404
צייץ ומחק | ח עדינה ולמן, דוברות הכנסת

צייץ ומחק | ח"כ יאיר גולן: "שאקוניס יוציא את ראשו מישבנו של נתניהו"

חבר הכנסת יאיר גולן, הידוע כ"מזהה תהליכים", צייץ הערב (שני) ציוץ בחשבון הטוויטר שלו בו קרא לשר אופיר אקוניס "להוציא את ראשו" מישבנו של ראש הממשלה, בנימין נתניהו.

השר אקוניס אמר מוקדם יותר במליאת הכנסת: "ח"כ יאיר גולן האשים במליאת הכנסת את כל מיליון ושלוש מאות מצביעי מפלגת הליכוד האשמה קולקטיבית, ב"שחיתות ושותפות לפשע". ככה, לא פחות. ח"כ גולן – אל תתנשא עלינו, אל תטיף לנו ואל תחנך אותנו. ובשם כל מצביעי הליכוד, אני אומר לך – תתבייש".

טרם המחיקה, צולם הציוץ המדובר:

לאחר מכן העלה שנית ציוץ דומה ובו כתב: "אקוניס עומד על הבמה ומאשים את בוגי ואותי בהידרדרות השיח הציבורי בישראל. אילו הוא היה מוציא, אפילו לרגע, את ראשו ממקום מוצנע של נתניהו ייתכן והוא מגלה מי המסית הלאומי האמיתי".

על הציוץ ה"מתוקן" זכה ח"כ גולן לתגובות ביקורתיות, ביניהן: "איזה רמה גבוהה של שיח. יש לך את זה במילים גבוהות יותר?", "איזו התבטאות מבישה. פשוט לא להאמין שהיית מצביא, וכעת אתה מכהן בכנסת ישראל", "למה מחקת את הציוץ הקודם?", וכן "זה תיקון לציוץ מביש, שצויץ לפני הציוץ הזה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]