הישוב פני קדם שבגוש עציון חוגג 20 שנה להקמתו - 0404
הישוב פני קדם שבגוש עציון חוגג 20 שנה להקמתו גרשון אליסון

הישוב פני קדם שבגוש עציון חוגג 20 שנה להקמתו

לפני 20 שנה, בראש חודש אלול התש״ס, עלה גרעין צעיר של משפחות ורווקים להקים נקודת ישוב חדשה בדרום מזרח גוש עציון.
בסוף השבוע חגגו בישוב את יום ההולדת בנטיעת עצים בפארק חדש, בטקס שסקר את קורות הישוב ואת החלומות לשנים הבאות וקינחו בהופעה של הזמר אריאל זילבר.

השר לענייני ירושלים והמורשת הרב רפי פרץ השתתף בנטיעות וברך בטקס. בנוסף ברכו: עמית הלוי מהליכוד, זאב חבר זמביש מנכ״ל תנועת אמנה ואהרוני נויבואר מנכ״ל החברה לפיתוח גוש עציון. הם עדכנו על המאמצים הנעשים בימים האחרונים כדי לאשר את התב״ע של הישוב, הממתין לתוכנית מאושרת מאז היווסדו. מנכ״לית מועצת גוש עציון יפה שטרית השתתפה אף היא בטקס הנטיעות וברכה את הישוב.

בשם המועצה. ראש מועצת גוש עציון שלמה נאמן הצליח במאמצים רבים להגיע בסוף האירוע ולהשתתף עם התושבים בשמחתם.

ראש המועצה גוש עציון שלמה נאמן: "בגיל זהו הזמן הטוב ביותר לעבודה אמיתית- דווקא עכשיו. כשהחיים עוד לפנינו צריך לתפוס אותם, לרדוף אחרי כל הזדמנות ולמצות אותה עד תום. מי שפגש באנשי פני קדם יודע שמדובר במלח הארץ, חלוצי הדור שממשיכים להגשים את חזון ההתיישבות.מאחל לנו וליישוב שעוד השנה יוסדר במלואו וש-20 השנים הבאות יהיו רוויות בבנייה, עשייה והתפתחות כמו בכל גוש עציון". 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]