רה"מ בקבינט הקורונה: "יש מאמץ גדול להימנע מסגר כדי להמשיך את כיוון השיקום של הכלכלה" - 0404
רה

רה"מ בקבינט הקורונה: "יש מאמץ גדול להימנע מסגר כדי להמשיך את כיוון השיקום של הכלכלה"

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס בפתח קבינט הקורונה למאמצים למנוע סגר כללי ולנושאים נוספים שעל סדר היום.

לדברי נתניהו: ״אני רואה חשיבות רבה בקיום דיון נוסף בפסק הדין שנוגע להריסת ביתו של המחבל שרצח את עמית בן יגאל ז"ל. היועמ"ש נענה לבקשתי, שגם הייתה בקשתו של שר הביטחון, זה חשוב, כי צריך למצות את הדין עם כל מי שפוגע באזרחי ישראל.

קיימתי הבוקר דיון עם הצמרת הכלכלית, בדיון הוצגה תוכנית חשובה לעידוד התעסוקה ולהכשרות מקצועיות – אנחנו נביא את זה בפני הקבינט בהתאם לצורך.

אני רוצה לברך גם את שרי האוצר והחינוך, את ישראל כ"ץ ויואב גלנט שפתרו היום את בעיית הצהרונים, את תוכנית היל"ה, את פרויקט "קרב" וגם את השירות הלאומי. נותר החינוך הדתי הלאומי, מאוד חשוב, אני בטוח שימצאו גם לזה פתרון.

אנחנו נמשיך לפעול באחריות למען אזרחי ישראל, וחשוב שנעשה הכל כדי למנוע בחירות נוספות – להעביר תקציב שהמדינה זקוקה לו, ולהמשיך הלאה בהתאם לצרכים של הקורונה.

אנחנו נשמע היום סקירה מהפרויקטור הלאומי למאבק בקורונה, פרופ׳ גמזו. אנחנו נשמע את ההמלצות השונות שלו. יש מאמץ גדול להימנע מסגר כדי להמשיך את כיוון השיקום של הכלכלה, ואני חושב שהדבר הזה יהיה קשור, בוודאי, למצב התחלואה. נשמע את ההמלצות של פרופ׳ גמזו. כולם מחכים לזה בעניין רב״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]