5 חשודות נעצרו עד כה בחשד להתעללות בגן בחולון, בהן בעלת הגן - 0404
5 חשודות נעצרו עד כה בחשד להתעללות בגן בחולון, בהן בעלת הגן טל קירשנבאום

5 חשודות נעצרו עד כה בחשד להתעללות בגן בחולון, בהן בעלת הגן

הורים לילדים מפעוטון באזור המרכז הגיעו מוקדם יותר היום (שלישי) לתחנת המשטרה, כדי להגיש תלונה על הצוות. ההורים הודיעו כי הצוות פגע ותקף את ילדיהם, וכי הם יכולים לתמוך בטענתם באמצעות סרטוני אבטחה המעידים על המקרים. כעת נעצרו 5 חשודות מצוות הגן בחשד להתעללות בילדים. אחת העצורות היא בעלת הגן.

חבר הכנסת אופיר כץ הגיב הבוקר בתקיפות למקרה: "לצערי, אנחנו נחשפים היום לעוד פרשה של אלימות כלפי פעוטות. התופעה הזו פשוט חייבת להפסק. כל מי שמתעללים או תוקפים – פעוט מקומם בכלא.

אם לא נעשה צעד אנחנו נמשיך לראות מקרים כאלו, הצעת החוק שלי קובעת – לא עוד עבודות שירות, לא קנסות ולא מאסר על תנאי, מי שיתעללו ביקרים לנו – ישבו בכלא! לא פחות מכך.

אני קורא לך שוב שר המשפטים ניסנקורן, החוק שלי עתיד לעלות לוועדת שרים לחקיקה בראשון הקרוב – תתמוך בו! יחד נייצר הרתעה, נעשה צדק באמצעות ענישה ראויה ונמנע את האסון הבא". (צילום: ארכיון)

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]