הערב תיערך הפגנה מול תאגיד כאן בעקבות ביזוי קודשי ומסורת ישראל - 0404

הערב תיערך הפגנה מול תאגיד כאן בעקבות ביזוי קודשי ומסורת ישראל

הערב (שני) תיערך עצרת מחאה מול בניין תאגיד השידור 'כאן' בירושלים -במחאה על זלזול ופגיעה בערכי היהדות, במסגרת התכנית "היהודים באים".  

ההפגנה תתקיים בבית הדפוס 32, בשכונת גבעת שאול בירושלים ותחל בשעה 19:00 בערב ובאישור המשטרה. 

לטענת המארגנים התוכנית שמה ללעג וקלס את גדולי האומה ומציגה בין היתר את משה רבנו, דוד המלך, הבבא סאלי וגדולי ישראל נוספים בצורה מבזה ומשפילה.

העצרת תיערך בהשתתפות רבנים, אמנים, מובילי דעת קהל ונבחרי ציבור מכל הקשת הפוליטית והחברה הישראלית שיקראו לתאגיד השידור להפסיק לבזות ולגדף את קדשי ישראל.

המארגנים דורשים מתאגיד השידור וממשרד התקשורת ייצוג שיוויוני של כל המגזרים בישראל באופן יחסי למספרם באוכלוסיה, בקרב מנהלי ועובדי התאגיד.

כמו כן דורשים המארגנים ייצוג שיוויוני של כל המגזרים בישראל בפילוח התכניות האהובות עליהם, אשר ידברו בשפתם ובהתאם לאמונתם.

דרישה נוספת של המארגנים היא ייצוג שיוויוני בועדה שתוקם, אשר תפקח על התכנים ותוודא שאין בהם תוכן פוגעני בשום מגזר בישראל: "שלא ננוח ולא נשקוט עד השגת השוויוניות האמורה בקרב העושים שימוש בכספינו", מסרו המארגנים.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]