המשרד לביטחון הפנים הכריז: 'איחוד הצלה' - גוף הצלה רשמי - 0404
+
המשרד לביטחון הפנים הכריז: 'איחוד הצלה' – גוף הצלה רשמי

המשרד לביטחון הפנים הכריז: 'איחוד הצלה' – גוף הצלה רשמי

תגבור משמעותי וחשוב לכוחות ההצלה של ישראל: ארגון איחוד הצלה הכולל 3,500 מתנדבים – רופאים, פארמדיקים וחובשים, ייקח מעתה והלאה חלק רשמי בכל אירועי החירום של ישראל: פיגועים, אסונות טבע וזירות אסון המוניות, זאת בעקבות הכרזתו של השר לביטחון פנים, גלעד ארדן על איחוד הצלה כגוף הצלה על פי סעיף 90א' לפקודת המשטרה.

המהלך זכה גם לברכת הדרך של מפכ"ל המשטרה, רב-ניצב רוני אלשיך, שערך ביקור עומק באיחוד הצלה והתרשם מאיכות העשייה של הארגון. הכרזתו של השר, מגיעה כחודשיים לאחר שמשרד הבריאות הוציא חוזר מנכ"ל המסדיר את חלוקת הקריאות במקרי חירום בין מד"א לאיחוד הצלה.

השר לביטחון פנים, גלעד ארדן, אמר כי: "איחוד הצלה הוא ארגון מקצועי וחשוב שעושה עבודת קודש בהצלת חיי אדם. אין ספק שההכרה בארגון תחזק את כוחות ההצלה של ישראל".

מפכ"ל המשטרה, רב -ניצב רוני אלשיך, אמר כי: "ההכרה באיחוד הצלה כארגון הצלה רשמי הוא עוד נדבך לסנכרון מאמצי גופי ההצלה בעת חירום, מה שיקל על איכות הפיקוד והשליטה של משטרת ישראל בתרחישים אלו".

משה טייטלבוים, מנכ"ל איחוד הצלה, מסר כי "אנחנו מודים לשר לביטחון הפנים, גלעד ארדן, לשר הבריאות ליצמן ולמפכ"ל המשטרה, רב ניצב רוני אלשיך, על אמונם והכרתם בארגון איחוד הצלה ובעבודת הקודש שעושים 3,500 המתנדבים שלנו שמטפלים בלמעלה מ-300,000 מקרים בשנה ומצילים חיי אדם באופן יומיומי. ההצטרפות של איחוד הצלה לשורת גופי ההצלה של ישראל היא תעודת כבוד עבורנו שתסייע לנו להמשיך ולהילחם על הצלת חיים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com