יוסי דגן על הדיווחים על דחיית הריבונות: "נתניהו כורת את הענף הפוליטי שעליו הוא יושב ואת המשך שלטונו" - 0404

יוסי דגן על הדיווחים על דחיית הריבונות: "נתניהו כורת את הענף הפוליטי שעליו הוא יושב ואת המשך שלטונו"

יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון מתייחס לפרסומים בדבר הסכם שלום עם איחוד האמירויות בתמורה לדחיית הריבונות על יהודה ושומרון ואומר: זו בהונאה המאה.

לדברי דגן: "אם בנימין נתניהו מוכר את הריבונות בתמורה לפיסת נייר ממדינה שמעולם לא איימה על ישראל זו הונאה. זו לא תוכנית המאה זו הונאת המאה. ואם נתניהו מנסה למכור לציבור אוויר, הוא יקבל מהציבור בחזרה אוויר. הוא נבחר 3 פעמים בשנה האחרונה על בסיס מצע של ריבונות, זה הדבר היחיד שהיה לו מול הטיעון של השמאל שהוא לא ראוי בשל מצבו. אם נתניהו מוכר את יהודה ושומרון בתמורה לאוויר הוא כורת את הענף הפוליטי שעליו הוא יושב ואת המשך שלטונו. אני קורא לראש הממשלה ואני מתחנן בפניו להבהיר בקולו שזה לא נכון, שזה ספין והוא לא מוותר על הריבונות כי הציבור במדינת ישראל בחר בו על זה.

יש גבול לציניות. עם כל הכבוד לתככים של גראד קושניר בוושינגטון ראש הממשלה שלנו הוא נתניהו. אני קורא לנתניהו להבהיר שזו לא אמת אין דבר שמאיים על שלטון ראש הממשלה יותר מאשר להפוך את הריבונות להונאת המאה".

גם יו"ר מועצת יש"ע דויד אלחייני תקף את רה"מ על רקע הסכם השלום עם איחוד האמירויות וטען: ראש הממשלה הוליך אותנו שולל.

לדבריו: "ראש הממשלה בנימין נתניהו הבטיח פעם אחר פעם את החלת הריבונות הישראלית ביהודה, שומרון ובקעת הירדן. גם לנו בפגישות פנים אל פנים. הוא הבטיח לנו שהוא עומל על כך. זהו הנושא המדיני המרכזי עליו הוא רץ לבחירות.

הוא הוליך אותנו שולל. הוא הוליך שולל חצי מליון תושבי האזור ועוד מאות אלפי מצביעים.

אדוני ראש הממשלה, בגדת באמון שלי ושל תושבי יהודה, שומרון ובקעת הירדן בך, ומכרת לנו לוקשים במשך שנה. אל תצפה מאיתנו לשתוק.
אל תספר לנו שבעוד כמה חודשים תהייה ריבונות. כי האמון בך פג".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]