חוות דעת של מזוז והוראת היועמ״ש בעניין נתניהו מ-2011 קובעות: למשרד המשפטים אסור לדברר את ליאת בן ארי - 0404
חוות דעת של מזוז והוראת היועמ״ש בעניין נתניהו מ-2011 קובעות: למשרד המשפטים אסור לדברר את ליאת בן ארי מארק ישראל סלם, פלאש 90

חוות דעת של מזוז והוראת היועמ״ש בעניין נתניהו מ-2011 קובעות: למשרד המשפטים אסור לדברר את ליאת בן ארי

הנחיית היועץ המשפטי לשעבר, יהודה ויינשטיין, שאסרה בעבר על ראש הממשלה בנימין נתניהו להשתמש במערך הדוברות הלאומי לצורך עניין פרטי – מבהירה באופן שאינו משתמש לשתי פנים, כי משרד המשפטים פועל בניגוד לאותה הנחיה שיצאה מאותו בית מדרש – בניגוד להנחיית היועמ״ש.

בזמנו, מני מזוז אסר על אהוד אולמרט לעשות שימוש במערך הדוברות של משרד רה״מ בעניינים פרטיים. היועמ״ש דאז, ויינשטיין, אימץ את חוות הדעת והנחה את ראש הממשלה נתניהו בשנת 2011 שלא להשתמש במערך דוברות על חשבון משלם המסים. נתניהו, פעל על פי ההנחיה ושכר דובר פרטי בעניין שנגע לטרה קומרי, המטפלת הזרה שטיפלה באביה של רעייתו שרה.

בימים אלה עושה ליאת בן ארי, פקידה בכירה, אבל בוודאי שפחות בכירה מראש ממשלה בישראל, שימוש בכספי ציבור ובמערך הדוברות של משרד המשפטים – דבר הנוגד את חוות הדעת של מני מזוז והנחיית היועמ״ש.

בתמונה: ליאת בן ארי מפנה, בניגוד להוראות, לקבל תגובה ממשרד המשפטים.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]