ח"כ קלנר על הסתדרות המורים: "אבלום את ההתנהלות הבריונית באמצעות חקיקה" - 0404
ח עדינה ולמן, דוברות הכנסת

ח"כ קלנר על הסתדרות המורים: "אבלום את ההתנהלות הבריונית באמצעות חקיקה"

שלושה שבועות לפתיחת שנת הלימודים – הסתדרות המורים הכריזה הבוקר (רביעי) על שלושה סכסוכי עבודה בנושאים: עובדי הוראה בסיכון, תנאי פנסיה, וימי מחלה.

יפה בן דוד, מזכ"לית הסתדרות המורים: "כולם רוצים ששנת הלימודים תיפתח כסדרה. אבל בשביל שזה יקרה צריך לפתור את הבעיות. אני בהתדיינות שנה שלמה, הגיע הרגע שצריך לחתוך, אבל כמו שאנחנו מכירים את הדברים במדינה שלנו, רק ברגע האחרון ייסגרו דברים. הפתרון קיים והאוצר גורר רגליים שוב".

ח"כ אריאל קלנר, חבר וועדת החינוך בכנסת, מסר בתגובה: "חייבים לעצור את ההפקרות! הצעת החוק שלי להגבלת זכות השביתה בתקופת הקורונה היא צו השעה. אנו בעיצומו של משבר כלכלי ובריאותי חמור, הורים רבים מנסים לחזור למעגל העבודה ואילו הסתדרות המורים ממשיכה להלך עלינו אימים בצורה ביריונית וחסרת אחריות.

בימים אלו, הציבור זקוק לוודאות על מנת שיוכלו לתכנן את צעדיהם ולהתרומם מהמשבר הכלכלי בו הם נתונים. שביתות במערכת החינוך גורמות לנזק כלכלי עצום. אי אפשר לבנות על אחריות מצד הסתדרות המורים. הדרך היחידה לבלום את ההתנהלות הביריונית הזו היא באמצעות חקיקה!"

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]