החלפת רח"ט הלוגיסטיקה | ראש אגף הטכנולוגיה והלוגיסטיקה בצה"ל: "עוצמת החטיבה טמון באנשיה" - 0404
החלפת רח דובר צה"ל

החלפת רח"ט הלוגיסטיקה | ראש אגף הטכנולוגיה והלוגיסטיקה בצה"ל: "עוצמת החטיבה טמון באנשיה"

אמש (שלישי) התקיים מעמד החלפת רח״ט הלוגיסטיקה באגף הטכנולוגיה והלוגיסטיקה שבמטה הכללי. רח״ט הלוגיסטיקה אחראי במסגרת תפקידו על הפעלת הכח הלוגיסטי בצה״ל במצבי שגרה וחירום כאחד.

הרח״ט היוצא, תא״ל ניסן דוידי, מונה לתפקיד מפקד מפקדת ״אלון״ שתפעל תחת פיקוד העורף במטרה למגר את נגיף הקורונה ולקטוע את שרשאות ההדבקה במדינה.

מדובר בסגירת מעגל, שכן את מקומו של תא״ל דוידי יתפוס פקודו, תא״ל פיני בן מויאל, אשר כיהן במספר רב של תפקידים לוגיסטיים ומבצעיים בשירותו, ביניהם ארבעה תפקידים בחטיבה עצמה, החל מתפקיד קצין המבצעים, דרך תפקיד הרע״ן והרמ״ח ועד תפקיד הרח״ט.

מדברי ראש אגף הטכנולוגיה והלוגיסטיקה, האלוף איציק תורג׳מן: ״ניסן, כשלוש שנים פיקדת על חטיבת הלוגיסטיקה, שנים בהן חוללת מהפיכות רבות, קידמת כל תחום אשר הופקד תחת ידיך והובלת תהליכים מעוררי השראה בכל כיוון או תחום אליו פנית תוך שסללת את הדרך במו ידיך.

פיני, חטיבת הלוגיסטיקה היא חלק בלתי נפרד ממך וממי שאתה כקצין וכמפקד. אני סמוך ובטוח כי במאפיייני אישיותך- בחשיבה החדשנית שלך, היצרניות שבך והיכולת לרתום אליך שותפים רבים, תצליח להביא להישגים מהירים, והצלחות גדולות, תצעיד את החטיבה למחוזות חדשים, לאור צרכי השעה והמציאות המשתנה.

עוצמתה של חטיבת הלוגיסטיקה טמון באנשיה – במחויבותם ומסירותם, ברוח החדשנות המפעמת בהם ובהבנתם את האחריות המונחת על כתפיהם בשגרה ובחירום״.

דובר צה"ל

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]