השר אקוניס בביקור בבנימין: "מורשתו של עם ישראל עוברת כאן - נקדם ונחזק את האיזור״ - 0404
השר אקוניס בביקור בבנימין: גדעון שרון/לע"מ

השר אקוניס בביקור בבנימין: "מורשתו של עם ישראל עוברת כאן – נקדם ונחזק את האיזור״

השר לשיתוף פעולה אזורי אופיר אקוניס, וח"כ אוסנת מארק הגיעו היום (שלישי) לביקור עבודה בחבל בנימין כאורחיו של ראש מועצת בנימין, ישראל גנץ. אל השר התלוו גורמי המקצוע במשרד לשיתוף פעולה אזורי בראשות המנכ״ל, ד״ר יוסף דרזנין.

מטרת הסיור לבחון הקמתו של מרכז רפואי אזורי וכן לפתח את אזור ארמונות החשמונאים ודרכי הגישה אליהם, בסמוך ליריחו. השר אקוניס קיבל סקירה מקיפה אודות פעילויות המועצה והנתונים השונים, בפרט הצרכים האסטרטגיים והאתגרים עימם מתמודדים תושבי המועצה. השר אקוניס שיבח את פעילות המועצה בראשות גנץ, לחיזוק ההתיישבות, במיוחד בימי הקורונה המורכבים: "האזור מייצג את תמצית מורשתו של העם היהודי, ומפעל ההתיישבות בו מגשים את החזון הציוני במלואו״. 

ח"כ אוסנת הילה מארק: "חבל ארץ האבות המדהים הזה, מלא בפיסות הסטוריות ובעדויות ארכיאולוגיות שמוכיחות את הקשר העמוק שלנו אל הארץ. תודה לראש המועצה האזורית בנימין, חברי ישראל גנץ על הסיור המדהים והאירוח החם״.

גנץ חתם את הסיור ואמר: "אופיר ואסנת חברי אמת של בנימין ונמצאים איתנו בכל דבר. המטרה שלנו משותפת והיא לחזק ולהבטיח את עתיד ההתיישבות. מהסיור שלנו יוצאת בשורה גדולה לפיתוח בנימין עם הנגשת ארמונות החשמונאים ופיתוח המרכז הרפואי. כעת נשלב זרועות כדי להתקדם כמה שיותר למרות אתגרי השעה. אני רוצה להודות לשר אקוניס וח"כ מארק על הביקור והתמיכה לאורך השנים״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]