עדכון חשוב באפליקציית האזעקות: חיווי קולי | צפו - 0404

עדכון חשוב באפליקציית האזעקות: חיווי קולי | צפו

הגזרה מתחממת ובהתאם לכך הפיתוח. מאחורי האפליקציה החשובה, שכבר מותקנת אצל רבים, עומד נער מדהים.

איתי, הוסיף חיווי קולי לאזעקות וכך הוא כתב לחדשות 0404: ״שמי איתי גולי ואני בן 15 מנס ציונה. בשבוע האחרון פיתחתי עדכון חדש לאפליקציה שלי שנקראת "צופר – צבע אדום".

העדכון מאפשר הפעלת חיווי קולי בעת התרעה – והקראה של שמות היישובים והאזורים בהם נשמעת אזעקה, תוך כדי הופעת ההתרעה בטלפון!

זהו פיתוח ייחודי וחשוב מאוד עבור אנשים מבוגרים, או אנשים שומרי שבת, מכיוון שאין צורך לגעת בטלפון.

ההקראה הקולית של היישובים תומכת ב-4 שפות – עברית, אנגלית, רוסית וערבית.

לפני כשנה לבסיס פיקוד העורף ברמלה, כדי להציג להם פיתוח (אחר) שעבדתי עליו באותו זמן (אפליקציה של צבע אדום לטלוויזיות חכמות).

במהלך הפגישה, נתנו לי את מאגר ההקלטות של שמות היישובים (בארבע השפות) ולאחר מכן עבדתי על העדכון המשמעותי לאפליקציה שלי לסלולר, שיאפשר לאנשים לקבל את התרעות בצורה נגישה.

לאחר שמתקינים את האפליקציה מחנות האפליקציות, יש להיכנס לאפליקציה, הגדרות, וללחוץ על "חיווי קולי" (יש להמתין להורדת הקבצים הקוליים). החיווי פעיל באנדרואיד ובקרוב גם באייפון.

זה אפילו "מצחיק" , כיוון שאני לא גר בדרום, ולא חווה את המצב הבטחוני – אך למרות זאת אני באופן יום יומי עובד במסירות ובהתנדבות, ומשלם מכספי על כל עלויות הפיתוח והשרתים. (חשוב לציין שאין רווח כספי מהאפליקציה).

עוד לציין שבאזעקה האחרונה שהיתה השבוע, קיבלתי הרבה ביקורות מאנשים שאמרו כי העדכון החדש וההקראה של שמות היישובים עובד נהדר! ושזה באמת מציל חיים״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]