קרעי: "ליועמ"ש אין בעיה להילחם לטובת זכויות מחבלים - אבל כשמאיימים על רה"מ ורעייתו לא שומעים ממנו" - 0404
קרעי: יונתן זינדל, פלאש 90

קרעי: "ליועמ"ש אין בעיה להילחם לטובת זכויות מחבלים – אבל כשמאיימים על רה"מ ורעייתו לא שומעים ממנו"

חבר הכנסת ד"ר שלמה קרעי, ביקר הערב (שלישי) את היועמ"ש אביחי מנדלבליט, על שלא פועל בתקיפות בעניין האיומים על ראש הממשלה ורעייתו.

חה"כ קרעי: "אם חס וחלילה היו אמירות ו"מיצגים" מזעזעים כאלו כנגד כל אישה אחרת, היו מקימים כאן אולפנים מיוחדים לשידור 24/7. מה שעושים לאשת ראש הממשלה שרה נתניהו, בגיבוי כתבלבים מטעם, הוא קיצוני, מביש ויורד לדיוטא תחתונה של מוסר ואנושיות. גליקמן ואדונו מנדלבליט. תתביישו לכם! רוממות אל בגרונכם וחרב פיפיות בידכם. לא מעניין אתכם, לא צדק ולא יושרה.

ליועמ"ש אין בעיה להילחם לטובת זכויות סוציאליות של מחבלים או לטובת קולגה מושחתת שלו, אבל כשמאיימים ברצח על רה"מ, מסיתים נגד משפחתו ומאיימים באונס (!) רעייתו, על ידי חיות אדם שכאלו, אפילו ציוץ לא שומעים ממנו. אנשים שפלים. בושה.

יועץ משפטי שמתעלם במכוון מההסתה הברוטאלית ומהרצח הנפשי הזה, הוא חסר אחריות, אח לשפלים ולבזויים ביותר, שכבר מזמן צריך ללכת הביתה ולא לצאת ממנו לעולם מרוב הבושה.

אני מחזק את אשת ראש הממשלה שרה נתניהו ושולח לה ממני ומכל חבריי ומכריי חיבוק חם של אהבה. המשיכי בעשייה ובשליחותך הציבורית לצד ראש הממשלה ללא חת. אנחנו כאן לצידכם".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]