יו"ר תנועת הביטחוניסטים: "הקורונה כאן נקודתית - הריבונות תשאר לדורי דורות" - 0404
יו רועי חדי

יו"ר תנועת הביטחוניסטים: "הקורונה כאן נקודתית – הריבונות תשאר לדורי דורות"

כ 70 מתנדבים, רבים מהם אלופים ותתי אלופים מתנועת הביטחוניסטים, הגיעו להתנדב היום בכרמי יקב "הר ברכה" זאת בכדי לסייע ליקב ולחקלאים במקום, שנקלעו למצוקה, לאחר שהמתנדבים המגיעים מדי שנה מרחבי העולם לסייע בבציר, לא יכלו להגיע בשל הקורונה.

המתנדבים בצרו עד עתה 10 דונמים של כרמים, והמבצע יימשך עד סוכות בו צריכים לבצור סהכ מעל 100 דונם כרמים, בהתערבות ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן נמצא אישור להבאת המתנדבים מחו"ל בהמשך, שיהיו בבידוד בשבועיים הראשונים, כפי שהתקבל אישור להבאת עובדים מירדן למלונות באילת.

חברי תנועת הביטחוניסטים הגיעו הן כדי לסייע והן כדי להעביר מסר ברור בדבר חשיבות החלת הריבונות דווקא עכשיו. 

תת אלוף במיל' אמיר אביבי העומד בראש תנועת הביטחוניסטים: "המקום הזה הר ברכה, הוא מפתח מאוד משמעותי ששולט על מרחבים מאוד גדולים והתמצאות של החקלאות זה מכפיל את ביטחון. הקורונה היא מתנה לריבונות. כולם עוסקים בזה וזה הזמן הטוב ביותר לריבונות. העולם עסוק בדברים אחרים. אנחנו יכלים להתמקד בהחלת הריבונות. הקורונה היא בעיה נקודתית לחצי שנה לשנה והיא תפתר. הריבונות היא לדורי דורות ואת זה חייבים לעשות את זה עכשיו לפני הבחירות בארה"ב ולפני שייכנס נשיא חדש לבית הלבן".

ראש המועצה האזורית שומרון, יוסי דגן, שהגיע לסייע בבציר הודה לראשי תנועת הביטחוניסטים. לדברי דגן: "מרגש להיות פה. נטענו כאן את הכרם יחד עם ניר לביא ומשפחת לביא לפני כמה שנים. לראות כאן את הבציר של ענבים זה מרגש מאוד. עוד יותר מרגש זה לראות אתכם כאן דווקא בזמן כזה של קיטוב בחברה הישראלית, זה מוכיח כמו שתמיד חשבתי שאתם אלופים לא רק בצבא, אתם אלופים גם באזרחות. ומראה שאנחנו עם אחד ונוכל להביא ריבונות מלאה על כל היישובים. בסוף, כל מה שאנחנו עושים כאן בבנייה, בנטיעות ובחקלאות, הכל כדי להביא מיליון יהודים לשומרון וזה מביא אותנו לריבונות".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]