מחאת המשפחות השכולות מול בית השופט מזוז: "יש שופטים בירושלים למחבלים בלבד" | צפו - 0404
צילום: "אם תרצו"

מחאת המשפחות השכולות מול בית השופט מזוז: "יש שופטים בירושלים למחבלים בלבד" | צפו

משפחות שכולות החברות בפורום "בוחרים בחיים" יחד עם תנועת "אם תרצו" וארגונים נוספים מן המחנה הלאומי באו הערב (שני) למחות מול בית השופט מני מזוז בירושלים, בעקבות פסיקתו היום שלא להרוס את בית המחבל שרצח את לוחם סיירת גולני עמית בן יגאל ז"ל לפני מספר חודשים.

במחאה זעקו המשפחות השכולות יחד עם עוד אזרחים רבים נגד אוזלת ידה של מערכת המשפט, ופגיעתה המתמשכת בביטחונה של מדינת ישראל ובהרתעה כנגד ארגוני הטרור.

הרצל ומירב חג'אג, הוריה של סגן שיר ז"ל, חברי פורום "בוחרים בחיים" של המשפחות השכולות המלווה ע"י תנועת "אם תרצו" שהובילו את מחאת ההורים השכולים מול בית השופט מזוז מסרו: "לצערנו היום בג"ץ בראשות השופט מני מזוז לקח לעצמו סמכות לא לו ולא בפעם הראשונה. בכך הפקיר הוא את אזרחי ישראל לגורל כמו שלנו המשפחות השכולות ונפגעי טרור. השופט מזוז חתם היום ואישר למחבלים הבאים את הפיגועים הבאים חלילה.

שופטי בג"ץ אמרו היום שהדם של שיר ביתי הבכורה ושל עמית בן יגאל ז"ל ושל עוד אלפי ישראלים הוא זול וזכויות משפחת המחבל גוברות על מניעת פיגועים בעתיד. מי שזכויות האויב והמחבלים הנתעבים חשובים לו יותר מאזרחי וחיילי ישראל לא יכול להיות שופט בישראל. יש שופטים בירושלים למחבלים בלבד".

מתן פלג, יו"ר תנועת "אם תרצו" המלווה את פורום "בוחרים בחיים" של המשפחות השכולות בא הערב למחאת המשפחות מול בית השופט מזוז בעקבות פסיקתו שלא להרוס את בית המחבל שרצח את לוחם גולני עמית בן יגאל ז"ל. פלג אמר במחאה: "שופטי בג"ץ הוכיחו היום שוב כי הם מעדיפים את זכויות משפחות המחבלים על פני זכויות חיילי צה"ל.

אנו קוראים לרוה"מ נתניהו ולשר הביטחון גנץ לא להקשיב לפסיקת בג"ץ ולהרוס את בית המחבל לאלתר. רוה"מ המנוח יצחק רבין אמר בזמנו כי יש להסתדר "בלי בג"ץ ובלי בצלם" היום הבנו עד כמה נכון הדבר. זהו עוד מסמר בארון הקבורה התודעתי של בית המשפט העליון. דמו של עמית ז"ל ויתר הנרצחים באירועי הטרור מתנוסס מעל פסיקת בג"ץ".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]