הרמטכ"ל כוכבי: "לא יוצא לקרב ללא העוצמה של חיל השריון והטנקים" - 0404
הרמטכ דובר צה"ל

הרמטכ"ל כוכבי: "לא יוצא לקרב ללא העוצמה של חיל השריון והטנקים"

היום (שני), ביקר ראש המטה הכללי, רב-אלוף אביב כוכבי ביום הגיוס לחיל השריון בשרשרת החיול בבסיס "תל השומר". הרמטכ"ל סייר יחד עם ראש אגף כוח האדם, אלוף מוטי אלמוז, ראש חטיבת התכנון ומנהל כוח האדם, תת-אלוף אמיר ודמני, קצין שריון ראשי, תת-אלוף אוהד נג׳מה, מפקד יחידת ״מיטב״, אלוף-משנה נמרוד ארזואן ומפקדים נוספים, ברחבת המתגייסים ובשרשרת החיול.

במהלך הביקור שמע הרמטכ"ל סקירה על תמונת המצב ואתגרי הגיוס, ועל מחזור המתגייסים החדש המצטרף לשורות צה״להרמטכ"ל הביע את הערכתו לכלל המפקדים בשטח על העמידה במשימת הגיוס, המשך התפקוד הרציף של צה״ל ושמירה על בריאות המתגייסים והמשרתים.

לסיום, שוחח הרמטכ״ל עם מתגייסי חיל השריון וסיפר להם על החיל, על חשיבותו בקרב, על איכות אנשיו, ואיחל למתגייסים הצלחה רבה. 

מדברי ראש המטה הכללי, רב-אלוף אביב כוכבי בשיחה עם המתגייסים: "בתקופה האחרונה, במהלך המתיחות בגבול לבנון, היו פרוסים למעלה מ-30 טנקים לאורך הגבול, מצוידים באמצעי הלחימה המתקדמים ביותר בעולם, עם ההגנה ויכולות ההתקפה הטובה ביותר. ברוכים הבאים לצה"ל, לחיל השריון. מהיום שאני חייל צעיר ובכל תפקידיי הבכירים ביותר, אני לא יוצא לקרב ללא העוצמה של חיל השריון והטנקים. החיל שאליו אתם מתגייסים, נושא על כתפיו את בטחונה של מדינת ישראל ולוקח חלק גדול מאוד בפעילות המבצעית של צה"ל. ברכות להצטרפותכם לצה"ל, וברכות על ההגעה לחיל המשמעותי והחשוב הזה".
 
מדברי קצין שריון ראשי, תת-אלוף אוהד נג׳מה: "חיל השריון מביא את העוצמה והקטלניות לשדה הקרב ביבשה, ומערך הטנקים בהובלה והכוונה של המסייעת ופלוגות הסיור מביאים את הפגז למטרה. אתם, מתגייסים יקרים, מצטרפים היום למשפחת חיל השריון, בה תפגשו את העוצמות האלה בשדה הקרב, ואת איכות האנשים. אני מאחל לכם הצלחה רבה".
אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]