יוסי דגן למנהיגים אוונגליסטים: "ריבונות ביו"ש היא קיום חזון הנביאים" - 0404
יוסי דגן למנהיגים אוונגליסטים: רועי חדי

יוסי דגן למנהיגים אוונגליסטים: "ריבונות ביו"ש היא קיום חזון הנביאים"

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן שוחח היום (שני) בזום עם מנהיגים אוונגליסטים ופסטורים מרחבי העולם. זאת כחלק מפעילות המועצה האזורית שומרון להפעלת לחץ בינלאומי שיביא להחלת הריבונות ביו"ש.

במהלך השיחה סקר דגן בפני המנהיגים את נושא הריבונות והדגיש בפניהם כי בשומרון כמו בשאר חלקי המדינה מצפים ומייחלים ליום שבו תוכרז הריבונות על מרחבי יהודה שומרון ובקעת הירדן. דגן אמר כי די כדי לנסוע בשומרון כדי לראות את התגשמות חזון הנביאים "כשאנחנו נוסעים כאן ורואים את הכרמים בשומרון אנחנו רואים את הנבואה של ירמיהו שאמר שהיהודים יחזרו לארץ ישראל והסמל של זה היה "עוד תטעי כרמים בהרי השומרון" ואנחנו חזרנו לארץ ישראל ונוטעים כרמים, בהרי שומרון שמביאים את היין הכי טוב במדינת ישראל, זו התגשמות החזון של ירמיהו הלכה למעשה"

בין הנוכחים בשיחה היו מנהיגים אוונגליסטים ממדגסקר, אתיופיה, מלאווי, זמביה, טנזניה, קניה, דרום סודן, קונגו, ניגריה, גאנה ועוד.

 דגן סיפר למנהיגים האוונגליסטים כי בשנים האחרונות השומרון התפתח מאוד ונוספו לשורות המועצה משפחות יהודיות מכל רחבי העולם. דגן בירך את הפעילות שלהם למען השומרון בפרט ולמען ארץ ישראל בכלל. וטען כי הם בצד הנכון של ההיסטוריה "בכל דוד ודור שואלים אדם מה הוא עשה טוב, ואני חושב שאתם עושים טוב, אתם תזכרו ככאלה שהיו בצד הנכון של ההיסטוריה, ועל כך אני מברך אתכם" 

דגן אמר כי לאחר שתסתיים מגיפת הקורונה הוא ישמח לארח את המנהיגים בשומרון, הם מצידם הבטיחו לבקר ואף הזמינו את דגן למדינותיהם לאחר שמגית הקורונה תהיה היסטוריה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]