נחתם ההסכם המסדיר את ימי הבידוד של הרופאים: שכרם לא יפגע כתוצאה מבידוד - 0404
נחתם ההסכם המסדיר את ימי הבידוד של הרופאים: שכרם לא יפגע כתוצאה מבידוד עדינה ולמן, דוברות הכנסת

נחתם ההסכם המסדיר את ימי הבידוד של הרופאים: שכרם לא יפגע כתוצאה מבידוד

הממונה על השכר והסכמי עבודה במשרד האוצר, קובי בר נתן, ויו"ר ההסתדרות הרפואית, פרופ' ציון חגי, חתמו הבוקר (שני) על הסכם המסדיר את התשלום לרופאים לבידוד בעקבות חשיפה לנגיף הקורונה במסגרת עבודתם הרפואית.

ממשרד האוצר נמסר כי מתוך הוקרה והערכה להתגייסות הצוותים הרפואיים לעבודה מסורה ומקצועית מסביב לשעון ולאור רצון הצדדים להמשיך ולהגן על זכויותיהם של הרופאים במסגרת התמודדותם עם משבר הקורונה, נחתם היום (שני) הסכם המורה על הסדר לרופאים שנכנסו לבידוד עקב חשיפה לנגיף הקורונה במסגרת עבודתם הרפואית. בצורה זו מובטח כי שכרם של הרופאים לא ייפגע, וכן הוסכם על הסדר כלכלי הדדי המבטיח כי לא ינוכו ימי מחלה בגין תקופת הבידוד לרופאים שנחשפו לקורונה במסגרת עבודתם הרפואית.

שר האוצר, ישראל כ"ץ: "אני מברך על חתימת ההסכם עם ההסתדרות הרפואית. הרופאים, הרופאות והצוותים הרפואיים עומדים בחזית המלחמה בנגיף הקורנה ומחובתנו לדאוג ולספק להם את התנאים לעמוד במשימתם ולאפשר להם לעסוק בהצלת חיים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]