ראש מועצת שומרון לרה"מ: "התשובה להפגנות הפייק היא אמירה ערכית - החלת ריבונות" - 0404
ראש מועצת שומרון לרה מוא״ז שומרון

ראש מועצת שומרון לרה"מ: "התשובה להפגנות הפייק היא אמירה ערכית – החלת ריבונות"

ראש המועצה האזורית שומרון, יוסי דגן, התייחס היום (ראשון) להפגנות נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו, וקרא לו שוב – להחיל ריבונות.

דגן: "התשובה היא חזרה לשיח ערכי וציוני. ראש הממשלה צריך להעביר את הדיון לשיח ציוני, ולהביא להחלת ריבונות ביהודה שומרון ובקעת הירדן. הסיבה לכך שיש מקום להפגנות הפייק נגד נתניהו היא שנוצר וואקום, ואנשים שכל מטרתם הפלת שלטון הימין משתמשים בקורונה כמנוף להשגת מטרתם.

האנשים הללו משתמשים באנשים שבאמת זקוקים לסיוע כחיילים במלחמה לא להם, אלו זועקים זעקת כאב אמיתית ואלו משתמשים במצב הכלכלי הקשה כ"תירוץ" להפלת השלטון ורמיסת הדמוקרטיה. התשובה לכך כאמור היא החזרת השיח הערכי למרכז. ראש הממשלה צריך להודיע על החלת הריבונות ביו"ש ובבקעה כפי שהובטח מה שיביא לשינוי השיח גם ברחובות".

מועצה אזורית שומרון מובילה את המאבק להחלת הריבונות מזה שנים, והשנה לאחר ההכרזה של נשיא ארה"ב דונלד טראמפ על תוכנית המאה – ביתר שאת. ראש המועצה יוסי דגן נפגש עם רה"מ נתניהו בבית הלבן ערב ההכרזה על תוכנית המאה, והציג את הקווים האדומים של ההתיישבות. מאז מובילה המועצה במאבק נחוש את הדרישה להחלת ריבונות מבלי להשאיר ישובים מבודדים.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]