חשיפת ערוץ 20 ו-0404: עבירת בנייה בוצעה גם בביתה הפרטי של ליאת בן ארי במושב חרות - 0404
חשיפת ערוץ 20 ו-0404: עבירת בנייה בוצעה גם בביתה הפרטי של ליאת בן ארי במושב חרות

חשיפת ערוץ 20 ו-0404: עבירת בנייה בוצעה גם בביתה הפרטי של ליאת בן ארי במושב חרות

לא רק ראש העין: בביתה הנוכחי של ליאת בן ארי במושב חרות בוצעה גם עבירת בנייה. במחלקת ההנדסה לב השרון אישרו כי בוצעה עבירה.

בועז גולן: ״העלנו רחפן, ביצענו צילומים נוספים, בדקנו גרמושקה עם אנשי מקצוע והמסקנה: ליאת בן ארי ובעלה עברייני בנייה סדרתיים. לא רק בראש העין הם ביצעו עבירת בנייה, אלא גם בביתם הפרטי במושב חרות״.

כל הפרטים על העבירה הנוספת של הזוג בן ארי-שווקי – הערב בערוץ 20 ובחדשות 0404. התכנית ״האולפן הפתוח״ עם בועז גולן, יורם שפטל וארי שמאי תשודר הערב החל מ-22:00 מהמושב חרות, מהפגנת פעילי הימין בסמוך לביתה של ליאת בן ארי.

ליאת בן ארי הפנתה את בקשתנו לתגובה למשרד המשפטים. במשרד המשפטים סרבו להגיב בעניינה של בן ארי ומסרו: "כפי שמסרנו, בתקופה האחרונה גוברים ניסיונות חוזרים ונשנים להכפיש את גב' ליאת בן-ארי בפרסומים ברשת ובתקשורת, לחדור לפרטיותה ולפשפש בענייני בני משפחתה על מנת לפגוע בשמה הטוב.

המניעים לכך ברורים לכל, והעיתוי איננו מקרי. אין בכוונתנו לתת יד לניסיונות אלה ואין כל מקום להתייחס לשאלות הנוגעות לחייה האישיים של גב' בן-ארי.

למען הסר ספק, איננו מגיבים בדרך כלשהי לטענה כזו או אחרת, שממילא לא מטופלת במשרדנו. כל פרסום בהקשר זה וכל פגיעה בשמה הטוב של גב' בן ארי – יהיה אך ורק באחריות מי שפרסם אותו, על כל המשתמע מכך".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]