מועצת בנימין בפרויקט קיץ ענק לתושבים ומבקרים: "בכיף הזה כולם נדבקים" - 0404
מועצת בנימין בפרויקט קיץ ענק לתושבים ומבקרים: אליענה פסנטין

מועצת בנימין בפרויקט קיץ ענק לתושבים ומבקרים: "בכיף הזה כולם נדבקים"

עשרות אלפי מבקרים צפויים להגיע בשבועות הקרובים לארועי הקיץ שהמועצה עורכת. ראש המועצה ישראל גנץ: "בנימין מציע מגוון פעילויות קיץ לכל המשפחה".

המועצה האזורית בנימין השיקה פרויקט "קיץ בבנימין – בכיף הזה כולם נדבקים" עם שלל אירועים לתושבי המועצה ולכלל תושבי ישראל. במסגרת הפעילויות שיפרסו לכל אורך החודש הקרוב, מתקיימים סיורים מודרכים עם מכוניות, נערכת תחרות מירוץ למיליון במזרח ובמערב בנימין, נפתחו פעילויות נוער רבות וכן מגוון בילויים לכל המשפחה.

ישנן גם הצעות לטיולים לכל המשפחה והזמנה למעיינות ואתרי התיירות וההיסטוריה. במועצה שמו דגש על חיזוק בעלי העסקים ומפנים את תיירות הפנים והחוץ לרכוש את תוצרת תושבי היישובים. פרויקט הקיץ של המועצה נעשה בשיתוף עם החברה לפיתוח מטה בנימין. 

באתר הקיץ של בנימין מרוכזות כלל ההצעות: https://bit.ly/2PhW2Da

ראש המועצה ישראל גנץ מזמין את כלל אזרחי ישראל לבוא ולבקר באתרי הטבע ולהנות מהאטרקציות והפעילויות הייחודיות לקיץ הזה. " הקדשנו מחשבה כיצד להפוך את הקיץ הזה לקיץ שנותן כוחות לתושבי בנימין ומעצים את המשפחות, את הילדים ואת בעלי העסקים. אנחנו מזמינים את כולם לבקר בבנימין, להנות משלל הפעילויות ולהכיר חבל ארץ מדהים וקרוב".

מועצה אזורית מטה בנימין

את אירועי הקיץ בבנימין מפיקה חברת האירועים ותקין בוטיק. 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]