הערבי שתקף מינית ילדה בת 12 בכנרת חשוד ב-6 מקרים נוספים - 0404
הערבי שתקף מינית ילדה בת 12 בכנרת חשוד ב-6 מקרים נוספים גיל זנו

הערבי שתקף מינית ילדה בת 12 בכנרת חשוד ב-6 מקרים נוספים

שוטרי משטרת ישראל הצליחו לקשור את הערבי החשוד בביצוע מעשה מגונה בילדה בחוף "צינברי" בכנרת לפני כחודש לעוד 6 מיקרים של ביצוע וניסיון לביצוע מעשים מגונים בנשים וילדות שישנו באוהלים בחופי הכנרת.

החשוד בן 28, תושב איכסל, שזהותו התגלתה בעקבות בדיקת עקבות DNA שנותרו בזירה בחוף "צינברי", נעצר תוך 3 ימים ברחוב ישוב מגוריו על ידי כוחות משטרה רבים תוך שמכריו מנסים לסכל את מעצרו.

עם מעצרו החלו החוקרים להתחקות אחר תנועותיו תוך סריקת מאות שעות של צילומים ממצלמות אבטחה שונות ואיכוני טלפון נייד וגילו תבנית פעולה קבועה – החשוד היה נוהג להגיע בכל יום שישי בין השעות 10 עד 11 בלילה אל חופי הכנרת ומחפש קורבנות שישנו באוהלים, במהלך הלילה, בדרך כלל לאחר השעה 3, היה נכנס לאוהל ומנסה לבצע בקורבנות, קטינות במרבית המיקרים, את זממו בשעה שישנו.

חוקרי המשטרה פנו אל הציבור בבקשה לדיווח על מקרים דומים והמידע שהתקבל מהציבור בשילוב בדיקת מצלמות אבטחה בחופים והיתחקות אחר תנועות החשוד העלו את מניין מקרי התקיפה ל 7 מקרים, שבוצעו במהלך 5 לילות בחופים "כורסי", "צינברי" ו- "גופרה".

פרקליטות מחוז צפון באמצעות הפרקליטה שני אגוזי הגיש כנגד הנאשם כתב אישום ובו 5 אישומים בגין 7 עברות מתוכן 2 עבירות של ביצוע מעשה מגונה בקטינה שטרם מלאו לה 16 תוך ניצול מצב המונע ממנה לתת הסכמה חופשית  ו-5 עבירות של ניסיון למעשה מגונה.

מדובר בעבירות שהעונש הקבוע בגינן בחוק הוא 10 ו-7 שנות מאסר בהתאמה.

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]