יו"ר הכנסת: "כך נראית אנרכיה - ההסתה כנגד רעיית רה"מ התירה את דמה" - 0404
יו עדינה ולמן, דוברות הכנסת

יו"ר הכנסת: "כך נראית אנרכיה – ההסתה כנגד רעיית רה"מ התירה את דמה"

יו"ר הכנסת, ח"כ יריב לוין, הביע היום (רביעי) ביקורת על המתרחש בהפגנות מול מעון רה"מ, בדגש על המיצג שהוצג במקום במטרה לבזות את רעיית ראש הממשלה, שרה נתניהו.

לוין כתב בחשבון הפייסבוק שלו: "תאר לעצמך את השם של קרובת משפחתך כתוב שם, תתארי לך את השם של חברתך הקרובה מתנוסס ללא בושה על ה"מיצג" המבחיל הזה.

כך בדיוק נראית אנרכיה. כשהביטחון האישי ושמו הטוב של כל אדם מופקר, כשנשים הופכות למטרה לפגיעה בידי המון בכיכר העיר. ההסתה הפרועה כנגד רעיית ראש הממשלה התירה את דמה ואת כבודה, ורשויות אכיפת החוק שותקות. סמלי המדינה מבוזים ורשויות אכיפת החוק שותקות. בדיוק כפי שכתב ז׳בוטינסקי – שקט הוא רפש, הפקר דם ונפש.

ישראל ראויה למערכת אכיפת חוק אחרת. ישראל זקוקה לכך כדי להתקיים כמדינה דמוקרטית. כדי שראש הממשלה יוכל למלא את תפקידו מבלי שהוא או מי מבני משפחתו יופקרו לפגיעה בשמם הטוב. כדי שסמלי המדינה יכובדו.

אמשיך להיאבק על כך, עד שהדמוקרטיה תנצח. עד שמערכת אכיפת החוק תתוקן, עד שכבודם וביטחונם של ראש הממשלה ומשרתי הציבור יישמר, עד שהאלימים והמסיתים יוענשו ויורתעו".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]