אושרה הקמת וועדת משנה לעניין תאונות עבודה בענף הבניין - 0404
אושרה הקמת וועדת משנה לעניין תאונות עבודה בענף הבניין עדינה ולמן, דוברות הכנסת

אושרה הקמת וועדת משנה לעניין תאונות עבודה בענף הבניין

וועדת העבודה, הרווחה והבריאות של הכנסת בראשות ח"כ חיים כץ אישרה הבוקר (רביעי) את הקמת וןעדת המשנה לעניין תאונות עבודה בענף הבניין, בראשות ח"כ אוסאמה סעדי.

הוועדה תעסוק בקידום חקיקה ורפורמות להגברת הבטיחות באתרי העבודה וכן להעלאת המודעות, הפיקוח והאכיפה בתחום, במטרה למנוע תאונות ופגיעה בעובדים ובעוברי אורח.

ח"כ חיים כץ: "אנחנו רוצים שאנשים יפסיקו ליפול. זה עולה כסף אבל צריך לעשות סדר במגרש. אוסאמה- אני מאמין בך. פה מדובר בחיי אדם, אתה לא יכול להיות לארג' ולא נחמד. יש לך פה גב, נילחם על כל עובד, על כל משפחה. אם תציל פה חיים של אדם אחד זה שווה הכל".

בנוסף, התייחסו חברי הכנסת לתקנות הפיגומים החדשות שהיו אמורות להיכנס לתוקף בסוף חודש יולי. ח"כ חיים כץ אמר: "הבנתי שרוצים לדחות עכשיו את תקנות הפיגומים בשנה כי מכון התקנים לא יודע איך לבדוק אותם. אני מתכוון לתת חודש בלבד. לא יכולים לתת להם למסמס את מה שעשינו". ח"כ סעדי הוסיף: "לא יכול להיות שיבואו אלינו עכשיו אחרי שאנחנו מתריעים חודשים רבים שמועד התחולה מתקרב והם לא עושים כלום. כל אחד מאשים אחד את השני ובסוף הם מבקשים דחייה של שנה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]