הנגבי יהפוך לשר ההתיישבות - חוטובלי מונתה לשגרירת ישראל בלונדון - 0404
הנגבי יהפוך לשר ההתיישבות – חוטובלי מונתה לשגרירת ישראל בלונדון דוברות הכנסת

הנגבי יהפוך לשר ההתיישבות – חוטובלי מונתה לשגרירת ישראל בלונדון

השרה ציפי חוטובלי מונתה היום (ראשון) לתפקיד שגרירת ישראל בלונדון שבאנגליה. על כן חוטובלי תפרוש מתפקידה כשרת ההתיישבות, וייכנס במקומה צחי הנגבי.

ראש הממשלה בנימין נתניהו דיבר על המעבר בפתח ישיבת הממשלה: "אני מבקש להיפרד מהשרה חוטובלי. ציפי, אני רוצה להודות לך על שנים של עבודה מסורה, גם בכנסת וגם בממשלה. היית סגנית שר החוץ, סגנית שלי, במשך שנים.

אני התרשמתי מהעבודה המסורה שלך, מהנכונות שלך ללמוד את הדברים וגם לעמוד על הדברים – לעמוד על הזכויות שלנו פה בארצנו, לעמוד על הצדק במאבק הבין לאומי. אני בטוח שהתכונות הללו והניסיון הזה יבואו לידי ביטוי מרבי חשוב למדינת ישראל במקום החשוב שאת הולכת אליו, באנגליה. אנחנו יודעים שיש שם אתגרים לא פשוטים ויש לך עבודה גדולה לעשות. אני בטוח שתצליחי".

שר האנרגיה ד"ר יובל שטייניץ, בירך את חוטובלי עם כניסתה לתפקיד: "ציפי חוטובלי היקרה, אני בטוח מהיכרותי איתך שתעשי עבודה מצוינת כשגרירה בלונדון ותהפכי לחביבת הבריטים בממלכה ובקהילה היהודית.

בכל מקרה, אני מבטיח לך שגם שם לא תהיי לבד. אני וחבריי לממשלה ודאי נגיע בהקדם וניעזר בשירותייך הטובים. בהצלחה לך, לאור ולילדות".

חברת הכנסת קטי שטרית הוסיפה: "ציפי יקירתי, עלי והצליחי בתפקידך החדש כשגרירת ישראל בלונדון. אין לי ספק שתעשי חיל גם שם. הצלחתך, הצלחתנו!"

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]