רעייתו של נפתלי בנט הביעה צער על דבריה כנגד בן גביר: "האשמות נגדו כי היה סוכן שב"כ - חסרות בסיס ואני מצרה על כך" - 0404
רעייתו של נפתלי בנט הביעה צער על דבריה כנגד בן גביר: יונתן זינדל, פלאש 90

רעייתו של נפתלי בנט הביעה צער על דבריה כנגד בן גביר: "האשמות נגדו כי היה סוכן שב"כ – חסרות בסיס ואני מצרה על כך"

לבית משפט השלום בירושלים הוגשה הערב (חמישי) הודעות פשרה בין גילת בנט, רעייתו של שר הביטחון לשעבר ויו"ר מפלגת 'ימינה' נפתלי בנט, לבין עו"ד איתמר בן גביר ומפלגת 'עוצמה יהודית'. 

כזכור, לפני הבחירות לכנסת בנט טענה כי, אנשי עוצמה יהודית פרצו לביתה והמדובר במפלגה עבריינית וטרוריסטית. בכתב תביעה שהוגש לבית משפט השלום בירושלים בשם עוצמה ואיתמר בן גביר נטען כי אנשי עוצמה מעולם לא פרצו לבית של בנט ברעננה וכי בנט טוענת את אשר טוענת רק כדי להכפיש את עוצמה במהלך הבחירות. בכתב הגנה שהוגש על ידי בנט נטען כי לפי פרסומים בתקשורת בן גביר היה סוכן שב"כ. 

בין הצדדים נערכה בשבועות האחרונים במיוחד לקראת תשעה באב הידברות, וכאמור לפני מספר דקות הוגשה הודעה על הסכם פשרה לסיום המחלוקת מחוץ לכותלי בית המשפט. בהודעה לבית המשפט נכתב כי הצדדים הגיעו להבנות והסכמות לסיום המחלוקת, שחלקן לא יפורסמו. יחד עם זאת, גילת תפרסם הודעה בעמוד הפייסבוק שלה בה ייכתב: "לאחר שבדקתי את העובדות, הבנתי שטעיתי כאשר ייחסתי לאנשי עוצמה יהודית פריצה לביתי ברעננה או פעולה עבריינית כלשהי כלפי או כלפי בעלי. כמו כן, אני חוזרת בי, מן האמור בכתב ההגנה בו נטען כי איתמר בן גביר היה בעברו סוכן שב"כ. דברים אלה, נטענו ללא כל בסיס, ואני מצרה על כך".

בן גביר:" מרוצה מההסכם ושמח שבמוצאי תשעה באב בזמן שבו נכון להנמיך את הלהבות ולפעול לפיוס בעם, הגענו להבנות והסכמות".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]