חשיפת 0404 | ״על כל שוטר אמא״ - בשמאל מתכננים ״לסגור מעגל על השוטרים״ ולעקוב אחריהם - 0404
חשיפת 0404 | ״על כל שוטר אמא״ – בשמאל מתכננים ״לסגור מעגל על השוטרים״ ולעקוב אחריהם וואטסאפ

חשיפת 0404 | ״על כל שוטר אמא״ – בשמאל מתכננים ״לסגור מעגל על השוטרים״ ולעקוב אחריהם

במסווה של מחאת אמהות נגד אלימות משטרתית, מתכוונים בשמאל להתחיל להציק לשוטרי ישראל, לעקוב אחריהם ולהפריע להם בעבודתם.

אמש, החלו להפיץ בקרב משפחות בתל אביב קריאה למחאה נגד אלימות משטרתית. המחאה, איך לא, תהיה בבלפור, ליד מעון ראש הממשלה. כדי לסייע לארגונים הקיצוניים שכבר הפכו את בלפור למתחם אנרכיה, מתכננות ה״אמהות״ לקיים משמרות במקום, לישון שם בלילה ועוד.

בהודעה צוין: ״נגיע לכל ההפגנות עם אפודים זוהרים כדי שכולם ידעו שאנחנו שם, לצד הילדים שלנו. אנחנו נעמוד לצידכם, אל מול המשטרה ע"מ להגן עליכם בשעה שאתם מגינים על הדמוקרטיה״.

בהודעת וואטסאפ ארוכה שנשלחה לאמהות ולתלמידים, בין השאר בקבוצות כיתות בחטיבות ביניים בתל אביב, נקראו אמהות לעלות לירושלים. לבלפור.

תחת הכותרת: אמא בואי! על כל שוטר אמאהאפודים הצהובים מגיעות לבלפור, נכתב: 500 אימהות נגד אלימות משטרה מתייצבות בבלפור לשרשרת של אימהות סוגרות מעגל על השוטרים. לאן שהם הולכים אנחנו בעקבותיהם. על כל שוטר, אמא.

בחמישי ובמוצ"ש אנחנו מגיעות בשעה 20:00 לכיכר פריז. סוגרות מעגל אימהות צהובות מול חומות השוטרים. הכוח שלנו והוא בידיים שלנו! אנחנו נצבע את בלפור בצהוב.

למעוניינות בטרמפ להציע או לצרף פתחנו קבוצה – בבקשה שמרו מטרת הקבוצה הדיון יהיה פתוח וכל אחת ואחת מאיתנו תעשה את הכי טוב שהיא יודעת להתארגן על קבוצת בנות מהשכונה מהעיר, מהאזור ולהגיע ביחד.

נפגשות בכיכר פריז ליד המזרקה בשעה 19:30.

אנחנו האימהות, מתייצבות באפודים צהובים ויוצאות לרחוב עם מסר ברור: לא נאפשר אלימות משטרתית כנגד מחאה לגיטימית. אנחנו נגיע לכל ההפגנות עם אפודים זוהרים כדי שכולם ידעו שאנחנו שם, לצד הילדים שלנו. אנחנו נעמוד לצידכם, אל מול המשטרה ע"מ להגן עליכם בשעה שאתם מגינים על הדמוקרטיה.

במקביל, בהודעה צורפו קישורים לקבוצות וואטסאפ לקבלת פרטים והסעות.

פתחנו קבוצות ווטסאפ שקטות וייעודיות לכל משימה.
הנה הלינקים לקבוצות שלנו ואתן מוזמנות להצטרף ולצרף חברות, באמצעות הלינק:

*תורנות משמרות בבלפור.* לכל מי שיכולה להתחייב על ימים ושעות בהן תמצא בבלפור:
https://chat.whatsapp.com/EMikvUBhcFOHyYuEM5j3Oo

*אמהות ירושלמיות.* לתושבות הסביבה שיכולות להגיע בקריאה דחופה:
https://chat.whatsapp.com/EYu8UIh5te8E3QhWUHvc7T

*הסעות.* כאן נרשמות כל אלו המעוניינות בהסעה להפגנות. במידה ויהיו מספיק נרשמות, יאורגנו אוטובוסים מישובים ספציפיים. כמו כן ניתן להציע ולבקש טרמפים.
יש לכתוב שם / מס' נייד / עיר / תאריך הפגנה.
https://chat.whatsapp.com/GRFVJCzma4M2kW672vkmOU

וואטסאפ

וואטסאפ

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]