סוכל נסיון הברחה של טלפונים סלולריים לאסירים ביטחוניים בבית סוהר קציעות - 0404
סוכל נסיון הברחה של טלפונים סלולריים לאסירים ביטחוניים בבית סוהר קציעות דוברות שב"ס

סוכל נסיון הברחה של טלפונים סלולריים לאסירים ביטחוניים בבית סוהר קציעות

אמש (שני) הוצאו שישה אסירים ביטחוניים מבית סוהר 'קציעות' לבדיקות מתוכננות מראש בבית חולים 'ברזילי' בליווי סוהרי 'קציעות' ואבטחת לוחמי יחידת 'נחשון'.

טרם כניסתם לבית החולים, קיבלו סוהרי 'קציעות' שהגיעו לערוך סיור מקדים במקום, דיווח מקב"ט בית החולים כי נמצאה חבילה לא מזוהה בשירותי המחלקה אליה היו עתידים להגיע.

צוות הסוהרים חשד כי מדובר בהסלקה ועל כן החליט שלא להכניס את האסירים למחלקה והזמין חבלן משטרתי לבדיקת החבילה. בתוך החבילה נמצאו ארבעה מוחות של טלפונים סלולריים ושלושה מסכים מהם ניתן היה להרכיב מכשירי טלפון ניידים ולנסות להבריחם לתוך בית הסוהר.

משטרת מרחב לכיש פתחה בחקירת המקרה, בשיתוף גורמי מודיעין שב"ס: "האסירים הביטחוניים מנסים כל העת ובכל הזדמנות להבריח טלפונים ניידים ואמצעים אסורים לתוך בתי הכלא. בשגרה כמו גם בתקופה מאתגרת זו של הגל השני בהתמודדות מול נגיף קורונה, סוהרי שב"ס פועלים במקצועיות ובעירנות למניעת הכוונת פח"ע מתוך בתי הסוהר ולשמירה על ביטחון תושבי המדינה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]