בעלי אולמות האירועים במכתב לרה״מ: ״נפתח את ענף האירועים ב-5.8, עם או בלי אישור הממשלה״ - 0404
בעלי אולמות האירועים במכתב לרה״מ: ״נפתח את ענף האירועים ב-5.8, עם או בלי אישור הממשלה״ pixabay

בעלי אולמות האירועים במכתב לרה״מ: ״נפתח את ענף האירועים ב-5.8, עם או בלי אישור הממשלה״

התאחדות בעלי האולמות וגני האירועים שיגרה הבוקר (שלישי) מכתב בהול לרה״מ בנימין נתניהו, בו הודיעה כי בכוונת האולמות וגני האירועים לחזור לפעילות החל מט״ו באב, ולקיים אירועים כפי שמאושרים לקיום בפארקים וברשויות המקומיות.

מראשי הארגון נמסר: ״המכתב נשלח על רקע ההצבעה הצפויה הבוקר בועדת הכספים של הכנסת, שם יבוא להצבעה מתווה פיצוי כלכלי שמתעלם לחלוטין ממצוקת ענף האירועים ויביא לקריסתו הסופית לאחר 5 חודשים ללא פעילות״.

כעת, בניסיון אחרון למנוע את זריקתם של 100 אלף משפחות הענף אל מתחת לקו העוני, הודיעה כאמור ההתאחדות על כוונתה לחזור לפעילות, ולאפשר לזוגות הצעירים להתחתן, תוך שהם דורשים את התערבותו של רה״מ לפתרון המשבר: "יש לנו שעות מועטות לפני שהממשלה והכנסת יחרצו את גורלנו ויחסלו את ענף השמחות של ישראל. אנחנו תלויים בידיך אדוני ראש הממשלה וזקוקים לעזרתך המיידית. לא נפקיר 100 אלף משפחות שאיבדו את פרנסתם, ולא נפקיר את הזוגות הצעירים, נעמוד בהתחייבות שלנו כפי שנכפה עלינו".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]