יו"ר יהדות התורה בסיור בשומרון: "חייבים למצוא פתרון לקידום הריבונות" - 0404
יו רועי חדי

יו"ר יהדות התורה בסיור בשומרון: "חייבים למצוא פתרון לקידום הריבונות"

יושב ראש סיעת יהדות התורה, חבר הכנסת יצחק פינדרוס, סייר היום (שני) במועצה האזורית שומרון. במהלך הביקור סייר פינדרוס בברקן, אלון מורה, יצהר ושבי שומרון ונפגש עם ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן.

חבר הכנסת פינדרוס אמר כי הוא שמח לראות את הפעילות הענפה והעשייה של מועצת השומרון והעומד בראשה: "אנחנו נהיה הכתובת של ההתיישבות בממשלה, ונמשיך לעמוד לימין ההתיישבות, לסייע ולפעול לבנות את ארץ הקודש". פינדרוס התייחס גם לנושא הריבונות שמעסיק מאוד את המתיישבים ואמר: "חייבים למצוא פתרונות כדי לקדם את נושא הריבונות, והכל בכוחות משותפים".

ראש המועצה האזורית יוסי דגן אמר: "אם לא תוחל הריבונות בחודש הקרוב חלון ההזדמנויות המדיני ייסגר. לצד הטיפול בקורונה לא יעלה על הדעת להזניח תחומים אחרים. אנחנו רואים עין בעין את קידום הריבונות ביהודה ושומרון, אין לי ספק כי סיעת יהדות התורה תצביע בכל הליך בעד החלת ריבונות מלאה על כל שטחי ומרחבי יהודה שומרון ובקעת הירדן. זו ארץ הקודש, וזה רצון הבוחרים גם של יהדות התורה".

דגן ציין כי הוא מצא אוזן קשבת אצל פינדרוס שמצידו הבטיח לסייע ככל האפשר לתושבי השומרון, בביטחון, בריבונות, בחינוך, ברווחה ובנושאים נוספים.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]