"אם תרצו" באריאל: "ישנם הבוחרים לבזות סמלי לאום, אנחנו מבקשים להוסיף אהבת חינם" - 0404
אם תרצו

"אם תרצו" באריאל: "ישנם הבוחרים לבזות סמלי לאום, אנחנו מבקשים להוסיף אהבת חינם"

תא "אם תרצו" באוניברסיטת אריאל קיים אמש (ראשון) פעילות למען חיילי צה"ל המשרתים באיזור אריאל. במסגרת הפעילות אספו חברי התא ממסעדות באזור דברים עבור החיילים. בין המשתתפות בתרומה לחיילים: מאפיית שיפון באריאל, ג'פניקה, ג'פאן ג'פאן ועוד.

בתא "אם תרצו" באוניברסיטה החליטו לאחרונה להפוך למרכז של תרומה לקהילה מעבר לפעילות הסטודנטיאלית הרגילה ובשל כך הוא פועל רבות ברחבי יהודה ושומרון.

בין האירועים האחרונים אותם קידמו בתא: שיפוץ של מבנה המיועד לנוער בסיכון בישוב איתמר, פעילות למען אנשי מערך הרפואה בזמן נגיף הקורונה הפועלים ביהודה ושומרון, פעילויות שונות למען הנוער בישובים ולמען חיילי צה"ל ועוד.

דידי אביגד, ראש תא "אם תרצו" באוניברסיטת אריאל: "הפעילות לחיזוק חיילי צה"ל וכוחות הביטחון חייבת להיות מגדלור ערכי לחברה הישראלית ומרגש מאד בעיני שתושבי האזור ובעיקר מסעדנים בימים הקשים לענף זה יותר מכל, לוקחים על עצמם את ההובלה של הפרויקט הזה. בכל לילה שבו חבריי הסטודנטים ואני, פועלים כך למען עם ישראל, ברור לי לחלוטין שלא אבדה תקוותנו.

בימי תשעת הימים האלו אנו רואים כיצד ישנם כאלה הבוחרים לבזות את סמלי הלאום של עם ישראל ויש מצד השני את אלו הבוחרים להוסיף אור ואהבת חינם ולחזק בימים אלה את חיילי צה"ל בכל מקום שהם".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]